Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben miért ilyen erős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben miért ilyen erős a megváltoztatás iránti vágy?

Figyelt kérdés

A jófiúkat fel akarják tüzelni, el akarják rontani, a rosszfiúkat pedig megszelidíteni. Mindegyiknek van egy pasiideálja, de ha az hirtelen előttük teremne, nem kéne nekik, sőt menekülnének előle - ők szeretik ugyanis a potenciális pasit ideálissá tenni. Azt szeretik, ha meló van benne. Ők tulajdonképpen egy jó pasi-alapanyagot szeretnének, amiből ők ideális férfimasszát gyúrnak.


Hölgyek, miért van ez nálatok? Miért szerettek plusz munkát fektetni abba, amit akár készen is megkaphatnátok? És ha ez utóbbi történik, miért menekültök előle?



2017. nov. 9. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert amit ugy imadunk a pasikban, annyira utaljuk is. Logikat keresel? Ne tedd... ;)
2017. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok ilyen. Alaposan kikérdezgetem, aztán kialakul a kép hogy mi sorsa legyen.
2017. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Nem akarjuk, csak szerintem sok nő hiszi azt, hogy majd az ő szerető keze a jó irányba terel egy sz-rházit is :D

Meg igazából sok nő romantikusnak tartja a gondolatot, hogy majd őérte fog megváltozni egy rosszfiú, vagy majd ő ad emberfeletti bátorságot egy pojácának stb. Szerintem ebben a filmek meg könyvek is szerepet játszanak, ahol a történetben a pasik, meglátván a hősnőt, hirtelen észbe kapnak, hogy végig rossz életet éltek, és pálforduláson esnek át.


Pedig a valóságban nem lehet megváltoztatni a pasikat, max az öltözködési szokásaikat, meg amúgy is, nekem spec. semmi vágyam nincs arra, hogy én tegyek jobbá felnőtt férfiakat meg én tanítsam, pátyolgassam őket, és a kényem kedvem szerint formáljam őket, én nem azért vagyok ezen a világon, hogy bizonyos férfiakat jobbá tegyek meg a kis kezüket fogva utat mutassak neki, kivéve ha az a saját fiam.


Van elég pasi a világon, és sok közöttük olyan, aki tökéletesen megfelel az elvárásaimnak, szóval én nem pazarlom az időmet projekt kaliberű pasikra.

2017. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Mert a nők elmebetegek, őrültek, nem képesek a racionális, logikus gondolkodásra. Ha jó vagy az a baj. Ha rossz vagy az a baj. Ha jófiú vagy az a baj. Ha rosszfiú vagy az a baj. Ha az aranyközépút vagy (jófiú is meg rosszfiú is) akkor meg az a baj. Ha 178 centi vagy, az a baj. Ha 179 centi vagy az is baj mert az túl magas. Ha alacsony vagy, az a ban, ha túl eres a karod, az a baj, ha nem eres a karod az a baj, ha sokat keresel az a baj, ha nem keresel sokat, az a baj, ha sokat beszelsz az a baj, ha nem beszelsz sokat, az a baj, ha tarsasagi ember vagy az a baj, ha nem vagy tarsasagi ember, az a baj, ha visszahuzodo vagy, az a baj, ha nem vagy visszauizodo az a baj....és még sorolhatnám.

Elvileg, nem tudni azt, hogy az univerzumban mi történik a fekete lyukakban, totális rejtely, de szerintem hamarabb fény derül ra, mint a nők gondolkodásának a kikalkulása.

2017. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, de az biztos, hogy mindig a rossz fiukat be akarják maguknak törni, megszelídíteni. Illetve sok nő elhiszi hogy sikerülhet, holott az esetek túlnyomó többségében a rosszfiú rosszfiú marad.

Aki meg nem kifejezetten rosszfiú, de kezdetben megnyerő férfias a személyisége, azt lehet hogy be tudja törni, de ebbe meg az a vicces, hogy pont hogy ezáltal a "szelídítés" által a nő már nem fog vonzalmat érezni a pasi iránt.

Illetve még az sem kizárt, hogy tudat alatt azért akarják visszafokozni a pasit, hogy más nők ne találják vonzónak.

2017. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is feltűnt, hogy sok nő ilyen.

Szerintem pont az állhat a héttárben, hogy valami kihívásnak tekintik, hogy megszerezzék csak maguknak az adott férfit akiről tudják, hogy milyen. Férfiaknál is van ilyen amikor mindenáron meg akarják hódítani azt a nőt aki nagyon bejön nekik, de a nő nem akar kötélnek állni. Kihívásnak fogják fel, egyfajta célnak. A baj akkor van amikor sikerül valamilyen szinten véghez vinni a dolgot mert elveszik az egyik legfontosabb motiváló erő ami mellette tartaná.

Nőknél ezért van, hogy úgy érzik, el vannak hanyagolva rövid időn belül miután hosszabb idő után lefekszenek egyik udvarlójukkal.

És férfiaknál is, hogy már nem kellenek úgy a nőnek ahogy át lettek formálva valamilyen szinten, hiszen elveszett a motiváció. Mert ugye addig pont az volt benne a vonzó a másik számára ami nem volt benne.

2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert ők olyanok. Ezért nem szabad hagyni, hogy irányítsanak.
2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom inkább jófiú. Inkább határozott, de semmiképp sem zűrös. Nekem ez így tökéletes, nem akarom megváltoztatni, ezt szeretem pont benne hogy lehet rá számítani és nem egy link, züllött alak. Kell a f..sznak az, csak a gond van vele. Belőle meg miért csinálnék rosszat? Még nem tervezek családot, de egyfajta biztos háttér akkor is kell nekem. De közben meg nem egy nyámnyila alak, meg tudja adni, amit kell. :D


Na nem mondom, pár évvel ezelőtt én is beleestem ebbe a hibába, azt hittem, hogy a rossz megváltozik mellettem... mondjuk nem mellettem, de megváltozott, és nem akkor, hanem 6 évvel később. :) Biztos valami lány van akkor nála is a dologban. :D


Szerintem ha ott van előtted a tökéletes, nem kell elmenekülni. Viszont amit írsz, azt a környezetemben is látom pár helyen, ez tény. De vannak kivételek, látod, felnőttem és már máshogy gondolkodok.

2017. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Haver menyasszonya is mielőtt megismerkedtek 2x ment vissza egy olyan pasihoz, aki konkrétan verte. Mert hogy olyan férfias meg majd úgyis megváltozik...


Hát... míg el nem mondta, néztem is valamibe a csajt. De innentől... ész, hova mész?!

2017. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, nem minden nő ilyen. Én úgy szeretem a férjem, ahogy van, a kevésbé szimpi tulajdonságait is imádom, sosem szeretném, hogy megváltozzon. Na jó, ha a horkolást elhagyná, azt el tudnám fogadni... :D De a személyét, a lelkét, a mentalitását és a gondolkodását annyira szeretem, hogy csak magammal szúrnék ki, ha bárhogyan is változásra szeretném bírni őt.
2017. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!