Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a társkeresést szinte teljes mértékben a genetika határozza meg?

Figyelt kérdés
A genetika által vagy alacsony vagy magas, csúnya vagy jóképű, természetes vonzó személyiség vagy unalmas papucs, kisfarkú vagy nagyfarkú, kopaszodó vagy dús hajú stb. Egyedül talán az izmosságot nem nevezném annak, mert az kőkemény munkával formálható. De akkor is...ha 170 mély pali vagy, akkor meg az izmos alkat miatt aránytalan kis izomjani leszel, szóval a genetika itt is közbeszól. A csajok meg köztudott, hogy rosszul vannak az izomtörpéktől. Még a belsőt is a genetika határozza meg, mert a személyiséget csak egy bizonyos szintig lehet fejleszteni. A kellemesen férfias szexis mély hangodat, az ösztönből jövő humoros személyiségedet ugyanúgy a genetika határozza meg, hiába jönnek az emberek az ilyen önfejlesztésekkel. Egy alapjáraton introvertált, cérnahangú srác sem lesz soha egy nagydumás, vicces, kellemes orgánumú alfahím pasi. Én már rég letettem arról, hogy számomra vonzó barátnőm lesz, mert tudom, hogy a hozott "alapanyagok" egyszerűen nem elegek ehhez a célomhoz. Nem tudom ti hogy látjátok.

2018. jan. 13. 13:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem gondolod jól.
2018. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg sajnos teljesen igazad van. A pénz egyedül ami ezt felülírhatja. De akkor se az embert hanem a pénzét szeretik csak.
2018. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%

Sarkítás. Nem kétbites a realitás te$. Vannak átmenetek. Ja van akit kigáncsol a genetika, de a 170 cm még nem az a kategória.


De egy tanács broh. A felelősséget elhárító hímeket (genetika, nincs pézem, nem vagyok jó képű stb) a nők kerülik. De a férfiak is, barátnak se kell ilyen.

2018. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondolod jól.


Az embernek vannak örökölt, és tanult tulajdonságai is, és ez mind a belsődre, mint a külsődre igaz. Lehet, hogy te nem így látod, de nagyokat lehet fejlődni.

"Egy alapjáraton introvertált, cérnahangú srác sem lesz soha egy nagydumás, vicces, kellemes orgánumú alfahím pasi. "

Nem, viszont a nők között is vannak introvertáltak, akik rosszul vannak a buliktól, és szívesebben vannak otthon nyugiban, akár a párjukkal: az egyetlen emberrel, akit közel engednek magukhoz.


22/N

2018. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%
Én részben egyetértek veled, részben nem. Nekem nagyok és szétállóak a füleim, a fogaim születésem óta sárgásak, ráadásul az orromat még gimis koromban eltörtem és rosszul rakták helyre, ezekkel nem tudok mit kezdeni, zavarnak, mert hátráltatnak a párkeresésben, sosem fordult elő, hogy én tetszettem volna valakinek... Személyiségen viszont lehet formálni bizonyos mértékben, lehet fejlődni, csak ez nem feltétlenül segít, mert hiába leszel nagydumás, ha a külsőd nem vonzó. Az élet nagy igazsága, hogy a külső megfog, a belső megtart, sajnos...
2018. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy egy akármilyen genetikai hátánnyal rendelkező férfi nem lehet boldog, és nem találhat egy nőt akihez vonzódik. De az tuti, hogy akit ő magától a legvonzóbbnak találna, az sose fog vele szóbaállni. Szomorú nagyon de ez a valóság.
2018. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolod jól.

Az ilyen hosszú önsajnálat és kifogás ketesés az kiábrándítóbb, mint a 170 cm.

2018. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy nincs így és nem gondolja jó, csak hát ha valaki nincs megelégedve az életével akkor keresni kell a kifogásokat hogy ő miért nem tud változtatni, mert ez sokkal könnyebb mint csinálni valamit.
2018. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
28%
Igen, jól gondolod. A legfontosabb szempontok minden nőnél a magasság és az arc. Ha ezekkel nem állsz jól, csak pénzzel tudod elérni, hogy nőd legyen.
2018. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek azzal amit fejtegetsz. Vannak férfiak mint ahogy nők is olyan jó adottságokkal amik az ellenkező nem szinte bármely tagjának nagyon tetszetősek. Nőkből is vannak olyan csinosak és szépek, bájosak akiknek a legtöbb férfi szívesen lenne a pára. És vannak olyan jóképű, jó kiállású, jó modorú férfiak akikért konkrétan koslatnak a nők és sokszor még kezdeményeznek is náluk. Nyilván ezekkel nagyon nehéz felvenni a versenyt az átlag nőknek vagy férfiaknak amikor arról van szó, hogy kinek mekkorák az esélyeik a párkeresésben. Főleg, ha az egyénnek igényei is vannak amik nem abban merülnek ki, hogy jó lesz nekem ez a csaj vagy ez a fickó.

A jó adottságokkal rendelkező szebb egyedeknek több és jobb lehetőségeik adódnak. Ezt nem nehéz belátni. Így működik a természet, a szaporodás, a pártalálás. Ezek több millió éves belső ösztönök, mechanizmusok, hormonok stb.


De ez csak a felszín. Ez nem jelenti azt, hogy kizárólag az egyetemesen vett jó karaktereknek van esélye számára megfelelő partnert találni. Nekik pusztán csak jobbak az esélyeik. Sokat járok emberek között és sokat figyelek rájuk. Többször volt már, hogy ledöbbentem, hogy mi a francot lát az az iszonyatosan szép nő abban a gebe, tagbaszakadt, gyámoltalan csókában akivel kézenfogva sétálgat.

A minap is láttam egy vékony, átlagos, de a keményen túlsúlyos, full nerd kocka kinézetű pasiához képest klasszisokkal jobban kinéző lányt/párt.


Egy nem éppen gyönyörű nő vagy kevésbé címlapra való srác is találhat hozzá képest külső megítélésre sokkal szemrevalóbb partnert.

2018. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!