Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresést hogy csináljam hogy ne fulladjon ki hamar?

Figyelt kérdés
Általában pár üzenet után már unom az egészet, vagy nincs közös téma, ha meg minél hamarabb találkoznék az illetővel az se jó mert nincs meg a bizalom a részéről.

2017. nov. 27. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy ÉRDEKES személyiséget, akkor nem fogod unni. Azért unod, mert még nem találtál olyat, akivel jó volna neked beszélgetned (chatelned).
2017. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elsőnek:

úgy nehéz ám érdekes személyiséget találni, ha a másik fél csak tőmondatokban válaszol.

Minden nő a csodát várja társkeresőn, de ők is ráunnak tök hamar, és nem írják le a dolgokat...ez oké is, de akkor ne várja hogy majd a pasi érdekessé teszi a szövegelést..mégis hogy..saját magával beszélgessen?

A dolognak az e lényege, hogy akit érdekelsz, az visszakérdez. ha nem kérdez vissza, nem vagy elég érdekes ennyi.

2017. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem sablon kérdéseket kell feltenni,illetve ezekkel nyitni,ennyi.
2017. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy nehéz ám érdekes személyiséget találni, ha a másik fél csak tőmondatokban válaszol.

Azt írtam, hogy ha végre érdekes személyiséggel találkozik, akkor jobban fog menni a netes ismerkedés.

A fent idézett mondatba lévő jellemzőkkel rendelkező ember számomra NEM érdekes személyiség.

Egy érdekes személyiség, (volt már ilyennel dolgom a neten) az át tudott jönni internetes beszélgetésen keresztül is.

Azok a lányok, akik tőmondatokba válaszolnak, szerintem a való életben sem kötnének le. Erre akartam kilyukadni. Ja, és nem csak lányok, mert férfitól is tapasztaltam már ezt.


Kevés érdekes személyiséggel traccsoltam neten, de azért lehet találni. Jól kell tudni kérdezni, széleslátókörűnek kell lenni, gyakorolni kell a kommunikációt, és akkor ki tudja szűrni az ember, hogy érdemes -e folytatni egy idő után valakivel az ismerkedést, avagy nem.

2017. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem azt írtam, hanem 1. azt írta, hogy..
2017. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezeken az oldalakon már senki, csak trollok.
2017. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Judit58 ***** válasza:

idő és türelem kérdése...a nagy számok törvénye szerint be kell jönnie. azért van pár jótanács...

1. egy két üzenetváltás után törtkedj személyes találkozásra

2. Ne akarj rögtön szexelni, és ne részletezd a szexuális ihgényeidet

3 udvarolj

udvaolj

udvarolj

2018. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!