Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő feladja a társkeresést?

Figyelt kérdés

Gyenge jellemű pacákoktól vannak kérdések/válaszok, amik erről szóltak.


Nőket még valahogy nem hallottam ennyire elkeseredve lenni. De lehet tévedek? Vannak hasonlóan gyenge jellemű nők is, akik már feladták, hogy valaha társat találnak?


Ha igen, hol vagytok? Mi okból? Mert nem néztek ki jól, vagy mi a baj?


2017. nov. 17. 04:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanám magam gyenge jellemnek. Egyszerűen csak olyan silány a felhozatal (buták, tiszteketlenek, igénytelenej), és annyira mást akarnak (én társat egy életre, ők p!nát egy estére), hogy nem érzem kifizetődőnek ezzel foglalkozni. Így is van elég dolgom és tervem, szívesebben dolgozom azon, az legalább ad örömöt. Sokszor nekifutottam már a randizgatásnak, mindig volt egy-egy intenzívebb időszak, sok csalódással és pofátlansággal, és mindig ide lyukadok ki. Egyszerűen nem találok olyan embert a másik nemben, akibe egyszerre tudnék szerelmes is lenni, és aki bír olyan értékekkel, hogy az életemben maradjon hosszú távon és előrevigyen, vagy legalábbis ne hátráltasson.
2017. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőmmel van baj szerintem. Akkor nem lyukadnánk ki mindig oda, hogy dugással alkudozzanak. Egyszerűen csak ritka, amire vágyom.
2017. nov. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

40 feletti nő vagyok. Ugyanezeket tudom elmondani, mint az 1,2-es válaszoló. 8-10 évvel ezelőtt keresgéltem, főleg online társkeresőkön. Akkor feladtam. Évekig nem foglalkoztam "társkereséssel". Más - fontosabb - elfoglaltságaim voltak. 1-2 hímnemű akkor is jött velem szembe az utcán, de azok sem voltak szóra érdemesek.

1,5 évvel ezelőtt visszatértem a társkeresők táborába. Azt gondoltam, hogy az "érték" a korral változik. ....hát nem. A tapasztalatok most is ugyanazok, mint ami ezelőtt 10 évvel és amit az előző válaszoló írt. Még nem adtam fel, de nagyon affelé tendálok.

...és nálam sem az a gond, hogy nem nézek ki jól. Szerintem a koromat figyelembe véve inkább átlag felett vagyok egy kicsivel. ....a laza, kötetlen, szexkapcsolatra vágyó hímneműek nálam is sorban állnak. A másik sorban viszont nagyon gyenge a felhozatal és nagyon kevesen vannak.

Lehet, hogy most sokan azt mondják, hogy nekünk vannak nagy elvárásaink. Nem gondolom. Néhány értelmesebb emberrel (férfival) már beszélgettem erről itt, akik úgy gondolják, hogy teljesen normális, átlagos elvárásaim vannak.

2017. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is feladtam ,hanem jobb dolgom is van annál , hogy olyan dolgon görcsöljek ,aminél tudom, hogy van értelmesebb. Mondjuk a feladataimat maximálisan elvégezni, elérni a céljaimat.

Sok férfi azt mondja , hogy jaj mert hogy a nőknek milyen könnyű párt találni. Igen , de milyet?

Aki csak a külsőségeket nézi és az alapján csak annyit lát bennem vagy bennünk nőkben hogy "hümm ezt a csajt jól megd...ám" és a belső értékek , amik elvileg ugyanúgy széppé tesznek egy nőt hol maradnak? Sőt az idő haladtával már egy nőt csak ezek tesznek széppé. Nagyon ritka az olyan férfi , aki meglátja ezt a belső szépséget , és sajnos többségben azok vannak , akik nem látják meg vagy nem is keresik egyáltalán.

2017. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bárki is gyenge jellem ezért, akár férfi, akár nő?
2017. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Létezik, pl.én.

De nem tartom magam gyenge jelleműnek, mert

1.Egyedül jobban érzem magam.

2.Nem alkalmi lyuknak tartom saját magam, amibe a teremtés koronái úri kényük kedve szerint beleürítsenek.És manapság túlnyomórészt ilyen példányokkal lehet ismerkedni.Lehet tagadni, de élőben, virtuálisan belőlük akad több.A foglalt példányokról nem is beszélve.

3.Az elmúlt pár évben sikerült egyedül is megtalálnom az élet szépségeit.Ehhez nem feltétlenül kell dugni, ami szinte mindenkinek az agyában központi helyet foglal el.Szinte létezni sem képesek nélküle.

4.Jó ideig időm sincs komolyabb dolgokra.Lefoglal a munka, iskola, ahová járok+a gyerekem.

5.Egyszerűen a korosztályomban nem látok vonzó hímneműt.40-s Férfiak és legalább 55-nek néz ki a többség.Ápolatlanok, rohadt fogúak.A sörszag meg végképp nem indítja be a hormonokat nálam.Lehet fújolni, de ezekkel szembesültem, amíg próbálkoztam.Ennyit a "de jó tartják magukat a 40-s pasik"-ról.Az 1-2 kivétel meg foglalt és amellett a hűtlenség a jellemző Nála.Kinek kell ez?Nekem nem.

6.Rengeteg stressztől kímélem meg magam, hogy egyedül vagyok.Nem kell idegeskednem hülyeségek miatt.

Asszem elég részletesen leírtam kérdező...

2017. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

átlagos jellemmel és külsővel 35 évesen adtam fel. rá 1 hónappal ismertem meg a 2. (és remélhetőleg utolsó) férjemet.


nem értem, mi köze a jellemnek a társkeresési kedvhez?

2017. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Gyenge emberek adják csak. Az erősekre a kitartás a jellemző. Érdekes módon ezt pont egy lánytól tanultam meg, aki küzdött értem.
2017. nov. 17. 15:29
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, és vele a mai napig is jól megvagyok. :D
2017. nov. 17. 15:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet az ember bármilyen jellem, ha elmegy a kedve az egésztől.


a kedvem ellen nem teszek semmit.

2017. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!