Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lenne érdemes ismerkednem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lenne érdemes ismerkednem, ha eddig elég antiszoc voltam, pedig papíron mindenem megvan ami a csajozáshoz kellene?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, magas, sportos, szerintem az arcommal sincs baj, van diplomám, 3 nyelven beszélek, van egy jó állásom és jól kijövök az emberekkel, de sose alakulnak ki mélyebb kapcsolataim, se barátság, se párkapcsolati téren. Bármikor próbálkozom, mindig elég egyirányú a dolog és csak addig tart, amíg igyekszem fenntartani a dolgot (barátságnál is) és ha nem írok valakinek, akkor ő sem. Korábban suliban, most munkahelyen jól kijövök mindenkivel, de csak élőben. nincsenek közös programok, senki sem kezdeményez beszélgetést és semmi hasonló.

2018. jan. 13. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Unalmas vagy?

Legyél egy kicsit "zárkózottabb", vagyis ne mondj el mindent magadról.

"most épp megyek boltba, veszek egy kiló kenyeret, mert éhes vagyok" helyett: "20 perc és vagyok". Remélem érted. :)

Ne zaklass mindig mindenkit, mert alapvetőnek tartják, hogy vagy nekik. Nem lehetsz olyan rossz fej', de szerintem túl sok vagy.


Tinder, koncertek, plázák, akárhol tudsz ismerkedni.

2018. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!