Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó ez 10 ből ki fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez 10 ből ki fiatal nőnek (27 alattiak), hogy nem bocsátanak meg soha, nem alkalmazkodnak kicsit sem és ridegek, nagyon makacs elveik vannak? Sajnos ezt tapasztalom majd mindegyiknél.

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban nem alkalmazkodnak egy kicsit sem, a férfi alkalmazkodjon 100%-osan (volt 6 kapcsolatom, mindig nekem kellett, mert ők nők és egyediek, amit ők tesznek, az a jó). Elveik vannak, soha nem rugaszkodnak el tőle. Ha egyszer megsérted, akkor viszlát, kidobnak, nincs 2. esély, És itt most kisebb dolgokról beszélek, nem megcsalásról (ott tényleg nincs apelláta).
2018. jan. 13. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
10 ből 8-9 fiatal nőnek, az akart lenni a kérdés eleje.
2018. jan. 13. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha melletted minden nő ilyen lesz, akkor valamit te csinálsz rosszul. Nem gondolod te se komolyan, hogy a nők 90%-a hárpia.
2018. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondanál egy konkrét példát? Vannak dolgok, amikben szívesen engedek, de azért észreveszem, ha valami működésképtelen és reménytelen. Van akkora emberismeretem, hogy ha közelebbi viszonyba kerülök mással, tudjam, hogy mennyire lehet abból közös élet. Nem vagyok az az ok nélkül kidobálós ember, de a kezdeti szakaszban igenis erősen szűrök. Kompromisszumnak akkor van helye, ha vannak érzelmek, ragaszkodás. Amíg ez nem alakult ki, addig azon múlik a kapcsolat, hogy minden rugalmasság nélkül mennyire passzolunk. Azért egy idegen emberhez nem fogok idomulni. Bár nem ks várom el, az ő döntése, hogy belátja, hogy nem működő együtt, vagy indokolatlanul elkezd teperni és megalázkodni már az elején, csakhogy legyen valami abból, ami amúgy is élhetetlen, mert erőfeszítés kell ahhoz is, hogy az alap egyensúly meglegyen.
2018. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazkodás: egy kapcsolatban mindkét félnek kell, de ez nem azt jelenti, hogy bújj ki a bőrödből a másik kedvéért.

Megbocsátás: véleményem szerint az egyik legszebb dolog a világon, élek is vele, de ettől még nem fogom engedni, hogy kihasználjanak.

Elvek: az a jó, ha egy embernek vannak! Nem fogok ezeken változtatni, és másoktól is ugyanezt várom.

Ha megsért: attól függ, hogy mivel sért meg.

2018. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert miert kene minden szarban alkalmazkodni? A ferfiak se akarnak, csak nekik muszaj, mert szakitas utan jon az evekig magany, mig egy no talal kb egy even belul uj, az elozonel is normalisabb ferfit. Szoval ennyit errol. Ugy viselkedem egy kapcsolatban, ahogy nekem jo, egyeb esetben jobb lenne egyedul. Nem kell olyan kapcsolat, ahol el kell nyomnom magamat. Mellesleg idealis kapcsolatban nincsenek szuksegek kompromisszumra.
2018. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindkét félnek alkalmazkodnia kell, de csak addig szabad, amíg önmagad vagy, ha ez valakivel nem működik, akkor vele egyszerűen nem passzolsz össze és kész.
2018. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 24f vagyok szerintem te.nem tusod mi.az a makacsság amíg nem ismersz
2018. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem is te vagy a ludas,ha az összes ilyen lesz melletted.

a keretátadókkal ilyenek amúgy.

ezt a tulajdonságot nem állhatják a nők egy férfiban és talán az egyetlen olyan amit keményen büntetnek is.

2018. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs ideális kapcsolat. Vagy csak pár évig.
2018. jan. 13. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Amugy koze nincs ennek high no vagy F valaki
2018. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!