Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy ismerkedjen egy fiatal lány Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrégiben költöztem Budapestre, a várost nagyon szeretem, de nem igazán ismerek senkit, illetve nem kerültem közelebbi kapcsolatba senkivel. Szóval nincsenek barátaim, ezáltal eljárni sem tudok szórakozóhelyekre, ahol nyilván lehet pasizni. Társkeresőzni nem akarok mert 1.nem az én világom, erőltetett az egész 2.a felhozatal elég érdekes negatív értelemben.

Mit tehetnék?

21L



2018. jan. 8. 02:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
társkeresel vagy csak kell valaki aki fogja a kezed amig buliban nyilván pasizol
2018. jan. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon necces lesz. Egyedül egy szórakozóhelyen nagyon nem jó ötlet.

Inkább online, de az is nagyon alja...

Mivel itt már egy rakás privit kaptál, szerintem nem lesz gond.

2018. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező már megfulladt a privátözön tengerében. :(
2018. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb szerezz ismerősöket/barátokat, úgy minden sokkal könnyebb lesz.
2018. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Konditerem pl. Teli van izmos jópasikkal.
2018. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb baráti társaságot "szerezz" munka vagy iskola révén, és úgy már menni fog magától, hisz együtt járkáltok majd el szórakozni. Hozzák a haverok az innen onnan ismert ismerőseiket, és így lehet ismerkedni :)

Én is rengeteget társkeresőztem 20-on évesen, de SOHA nem jöttem össze senkivel onnan. Tényleg a legalja.

2018. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerezz barátnőket először. Kolis vagy esetleg? Ott aztán lehet. Beszélgess, ismerkedj.
2018. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Igen, kapok már privát üzeneteket, elég szörnyűek, pontosan ezért nem szeretem a társkeresőket sem.

Kondiba kondizni megyek, nem pasizni. Meg olyan átlátszó próbálkozás ott nyomulni, nem?

Igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy baráti társaságot kéne kialakítani, de az még nehezebb, mint párt találni.. Legalább társkeresésre vannak oldalak (még ha borzasztóak akkor is) de barát keresésre már nincs ilyen.

2018. jan. 8. 18:13
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kolis sajnos 😕
2018. jan. 8. 18:22
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Járj el sportolni , mondjuk konditerembe se akarsz ismerkedni, igazából így nehéz ha sehol se akarsz ismerkedni ahol van esélyed
2018. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!