Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vissza fognak utasítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vissza fognak utasítani a legjobb kinézetű férfiak azért, mert egy nagyon picit striás a fenekem és nincs nagy mellem?

Figyelt kérdés

4 évig voltam együtt az exemmel. Stílusra kis semmilyen + kövér voltam, 165 cm-hez 75 kiló. Nem segített semmit az önbizalmamon, hogy ő volt nekem. 1 évvel ezelőtt megelégeltem, hogy nem tetszem magamnak, lefogytam, majd izmot szedtem fel, jelenleg 56 kg vagyok, karcsú, formás. A hajamon is változtattam, elkezdtem szexin, csinosan öltözni és szolidan sminkelni magam. Eközben a barátom semmit nem tett magáért, kövér maradt, és engem is vissza akart húzni, szerinte szerethetőbb voltam visszahúzódónak és kicsit ducinak, ő sosem akart tip-top barátnőt. Ez alapból idegesített, emellett pedig az is idegesített, hogy ő semmit sem tesz magáért semmilyen téren, és a vonzalom is eltűnt, ezért inkább szakítottam vele.

Már csakis a számomra legjobb pasikkal vagyok hajlandó szóba állni (természetesen a belső is ugyanolyan fontos, jólelkű, hűséges, normális férfit szeretnék), de még nem volt szerencsém - bár, még nem is vetettem bele magam igazán a társkeresés projektbe, de hamarosan eljön ez is.

Az exem hozzám vágta, hogy soha nem fogok kelleni nála jobb pasiknak, mert vannak dolgok, amiket nem tudok megváltoztatni magamon, és ezek miatt nem vagyok jó nő, az egyik az, hogy kicsit striás a fenekem, tehát nem tökéletes, a mellem pedig nem vagy, csak közepes.

Nekem az a véleményem, hogy ez nem igaz, de kíváncsi vagyok, hogy anonimitásba burkozva mit mond a többség.


2018. jan. 15. 00:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%

Rossz helyen kérdezted.

A gyakoris szűzfiúknak visszataszító a fogyás utáni stria, de az életben simán ismerkedhetsz.

Az exed pedig persze, hogy ezt mondta, hát szakítottak, ő sem volt a legjobb lelki állapotban. Ilyenkor mindent egymás fejéhez vág a két fél. :"D


22/N

2018. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
De megnéznék egy előtte-utána képpárt. Fogalmam sincs, hogy viszonyulnak majd hozzád a legjobb kinézetű férfiak. Valószínűleg lesz bőven jelentkező, de hogy ők mefelelnek-e majd neked... Kiderül.
2018. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Stria nemcsak fogyás után, hanem genetikailag is sajnos ha hajlamos valaki rá akkoris velejar az élettel. Nekem 16 évesen 45 kilóval is olyan volt a combom es a fenekem mikor nőttem és nyúltam. Itt a legmagyobb probléma nem is ezzel van, hanem te régem duciként összejöttél egy hasonlóval mint te, mivel úgy érezted nem találhatsz mást, és most, hogy lefogytál hirtelen pánik üzemmódba kapcsoltál és a világ legdögösebb pasiját akarod, mert úgy érzed, így hogy lefogytál neked már ez jár. Kérdem én, szeretted, te egyáltalán a párod mikor összejöttél vele? Ő olyan volt amilyen mikor ti összejöttetek, és nagyon úgy jön le hogy átmenetileg míg kövérebb voltál megfelelt ő is, de most, hogy már formába hoztad magad hirtelen, váltani szeretnél egy jobbra, amire előtte talán nem volt esélyed. Nekem ha valaki kövéren se tetszik, akkor nyilván nem jönnék össze vele, de emiatt valakit elhagyni mert nem tartotta veled a tempót szerintem szemét dolog, mert sose gondoltad igazán vele komolyan a dolgot és szeretted őt ezek szerint.
2018. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Most képzeld el, hogy eshet az a férfinek aki 4 évig volt veled, hogy kiderül az egész azért volt, mert nem tetszettél magadnak, de amúgy nem jön be.
2018. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
El kell fogadni, hogy kevés nőnek marad meg a melle fogyás után. Szerintem ezt épeszű férfi belátja. A mell nagy része zsír. Ha a fogyás minőségi és nem sorvadás, akkor a testzsír csökkenni fog, így a mell mérete is. A stria már más kérdés, anno én is esztelenül csináltam ezt a fogyás dolgot, nekem is van a csípőmnél pár csík, de nem feltűnő, eddig csak én vettem észre meg az, akinek szóltam, hogy nézze már meg, de "csúf" vagyok. Szerintem ha amúgy stimmelnek rajtad/benned a dolgok, ez lesz az utolsó dolog, amit szemügyre vesznek. Nézd már meg, hány igényes ÉS normális értékrendű/épeszű nő járkál az utcán! A számuk konvergál a nullához. Aki ribizik, annak lehet, hogy ez kizáró ok lesz. Aki csak szimplán igényes barátnőt akar, az pont leszarja az ilyen apróságokat. A párom pl fenékpárti. Mondta is, hogy nem érdekli a mellméretem, amíg kerek és kemény a fenekem az edzéstől, addig ő boldog :'D
2018. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
29%

Nyomorek egy exed lehet, mar bocsi. Osi mondas, hogy vedd el a lany onbizalmat, aztan uralkodj rajta. Nos, hala Istennek, Neked ennel tobb eszed van!

Egyebkent nekem D-s melleim vannak es volt, hogy emiatt utasitottak vissza (eddigi "karrierem" soran 2-en es volt mar jopar srac is, aki kozolte csak 1-1 barati beszelgetes alkalmaval, hogy Nekik nem tetszik/felnek a nagy mellektol- pedig nekem nincs logos mellem egyaltalan.) Szoval a lenyeg, hogy amit magyarazott az nagyon nem igaz. :)

2018. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%

Az exed csak le akar húzni, te is tudod.

Ne hallgass rá, hülyeséget beszél.

2018. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%
előbb az eszed ment el aztán az exed
2018. jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%

A legjobb kinézetű férfiak tényleg nem akarnak tőled majd komolyat, maximum szexet. Pont úgy, ahogy te sem akarsz már az exed külsejével rendelkező srácoktól semmit. Összejöhetsz jó vagy átlagos pasikkal, de a legjobbak, a legjobbakat akarják.

A barátod meg nem az zavarta, hogy tettél a külsődért, hanem az, hogy elszálltál magadtól. Rengeteg ilyen lányt láttam: Rájuk jött a nagy bumm, ők változtatnak. Valóban csinibbek lettek, de olyan lett a természetük, hogy rengeteg embert elveszítettek.

2018. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Ezt a leírást elolvasva az áhított férfiaknak nem a striáid és a mellméreted miatt nem fogsz kelleni (főleg hosszú távon), ezt garantálom neked.

És előre szólok, hogy egyébként vigyázz, mert szerintem sokaknak kelleni fogsz, csak nem úgy mint az eddigi srácnak, hanem csak néhány körre!

2018. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!