Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ismerkednétek olyan pasival, aki régen túlsúlyos volt, mára viszont "jópasivá" fogyott, de "lélekben" még duci maradt?

Figyelt kérdés

A nagy fogyás, ill. a sok edzés végeredménye még nem tudatosult teljesen a fejében. Az önbizalma még ingatag, nem tudta még teljesen elhinni magáról, hogy már vonzó lehet a nőknek - pedig már egy ideje az. Meg-megnézik, van, hogy fel is ajánlkoznak neki, sürögnek-forognak körülötte a nők - de ezt ő még kissé értetlenül fogadja. A bátortalanságot és az önbizalomhiányt még nem tudta teljesen levetkőzni: a viselkedése is ezt tükrözi, mert hol magabiztos, hol pedig érezhetően ez megbicsaklik nála.


Szerintem teljesen érthető ez a jeletős súlyvesztést elért embereknél. Némi bátorításra szorulnak. A lelkük nem tudja olyan gyorsan lekövetni a fogyást, mint a testük.


Mit tennétek, ha ilyen pasi lenne a randialanyotok? Ismerkednétek vele? Bevállalnátok, hogy olykor bátorítsátok és lelket öntsetek bele, hogy tényleg elhiggye: már ténylegesen jó pasi lett?



2018. jan. 15. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Csakis így ismerkednél vele. Ha fejébe szállt volna az elért eredmény és beképzelt, flegma lenne, kihasználná az új helyzetét, akkor semmiképpen.

Van itt pár kérdéssel lentebb egy kérdés, ahol egy duci lány lefogyott és most egy flegma, beképzelt, undorító nocske lett belőle. A legtöbb férfi kommentelő azt írja, hogy nem kéne neki.

2018. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A párom is ilyen,mégis imádom.


Ha amúgy tudunk beszélgetni,miért ne ismerkednék,persze ha szingli lennék?


Mondjuk egyszer kifogtam a szöges ellentétét is,na olyanból soha többet!

2018. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen, nincs tisztában vele, mennyire jól néz ki. Szerintem olyan csodálatos és őszintén szerény. Jó kombináció.
2018. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem. Lefogytal, fogadd el. Nem pszichologus vagyok.
2018. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En ilyesmi voltam csak nem sulybeli problemakkal hanem en meg 15-16 evesen is nagyon kis nyominger voltam, vekony plussz egy fejjel alacsonyabb a legkisebb csajnal is kineztem vagy 10 evesnek, de azert paran mondtak, hogy majd en leszek a legjobb pasi csak figyeljek, ne aggodjak. Aztan vegulis ugy is lett, marmint valoban voltak olyan lanyok akik azt mondtak tokeletes vagyok, tenyleg eleg jokepu lettem idovel plussz ugye en vegig sportoltam, normalisan oltozkodtem ez sokat dobott. De meg kb 20-21 eves koromig nem dolgoztam ezt fel marmint csak sodrodtam nem jott meg az onbizalmam csak ugy. Aztan kezdtem el jol erezni magam a boromben :) De a ketto kozotti idoszakban szerintem rekord szamu csajt hagytam ki, mert olyan kis felenk voltam. De nem banom mert megismertem a paromat es o mindenert karpotol :)
2018. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen tehat a lenyeg: a lanyok legtobbje nem szereti ha valakit patyolgatni meg batoritani kell ezt tapasztalatbol mondom. Nem azert mert gonoszak vagy mittudomen de a ferfit keresik nem a kisfiut. Szoval majd ne csuggedj ha esetleg nem vagodnak hanyatt az uj kulsodtol mert ez onmagaban nem eleg! Lehesz kicsit visszahuzodott vagy kedves de kell, hogy legyen stabil onbizalmad, mert az a legfontosabb. Tapasztalatbol mondom.
2018. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ameddig lelkileg nem jön rendbe, azt látni fogják rajta a nők. Az önbizalomhiány és az alacsony önértékelés rontják az összképet.


Én személy szerint bátorítanám és támogatnám, de sok nő nem ilyen. Mondjuk a srác inkább ne is tervezzen olyan nővel, aki ennyire felületes.

2018. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is 37 kilót dobtam le, és nem vártam senkitől a tutujgatást. Nem tudok mit kezdeni az olyan emberekkel, akik egyedül nem tudnak szórakozni/lefoglalni magukat/önbizalmat építeni. Egyszerűen nem egyezik, ahogy össze vagyunk rakva.
2018. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!