Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen duci volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen duci volt és lefogyott, most már sok éve tartja a súlyát, és vadító szép nő, szeretném feleségül venni, mert amúgy is minden rendben, de ez az egy, hogy visszahízhat, visszatart, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a kedvesemmel már együtt vagyunk másfél éve, és mivel kiskorunk óta ismerjük egymást, láttam kislányként, nem volt kövér, családja se az, aztán egyetemista korában a sok ülés miatt és részben egy betegségnek köszönhető mozgási tilalomnak köszönhetően (sokáig semmit se csinált) felszedett 30 kilót. Mivel elég magas, viszonylag arányosan oszlott el rajta, de így nem akartam volna vele valószínűleg járni, viszont kábé csak közösségi oldalakról tudtam, mi van vele - amikor újra egymás közelébe kerültünk, már újra lefogyott.

Most is szorgalmasan edz, sőt edzünk, megyünk edzőterembe együtt, bringatúra, gyaloglás, tánc, szóval így probléma nélkül tartja a súlyát, pluszmínusz egy kettő kilót.

Mivel úriembernek tartom magam, sose venném el előle az ennivalót, és nem is az a zabálós típus.


De attól tartok, mi lesz, ha mondjuk lesz gyerekünk, és esetleg elhízik valami hormonális gondnak köszönhetően, és nem tud visszafogyni?

Az apám is állandóan ezt mondja, ő nem szereti sajnos a kedvesemet, mert szerinte csak "egy kövér nő aki átmenetileg nem kövér"...sok konfliktusunk volt már ebből, és nyilván nem akarom, hogy emiatt apámmal a kapcsolat megromoljon.


De azért, van igazság is abban amit mond...pontosabban nekem is ez néha a parám.

Viszont olyan csodás nő, ember és társ a barátnőm, amilyet még egyik kapcsolatomban sem találtam, és nem tudom, érdemes még egy kapcsolatba ennyi időt beruházni.


Kérem, őszinte válaszokat írjatok, de lehetőleg olyanok írjanak, akik nem tinédzserek, ez a kérdés nem igazán nekik lett címezve, hanem tapasztaltabbaknak, mondjuk úgy 25 utániaknak.


Üdvözlettel

Tibi/33



2015. jan. 8. 02:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy el ne vedd!!!!!Kíméld meg szegényt magadtól!!


Ha ennyire a külsőre adsz, mit akarsz te házasodni? A házasság a szerelemről szól. Te is meg apád is egy gyökèr.


26/N

2015. jan. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%

Mivel uriember vagyok el nem vennêm előle az ennivalót :D:Dd hogy lehet ilyet irni?

Te nem szereted igazàn azt a csajt...ez tény...

Szerintem ne hàzasodj...

27 N

2015. jan. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meséld el neki a teóriádat, hátha kirakja magától a szűrödet. Arra nem gondoltál, hogy bármi komolyabb dolog is történhet, mint 30 kg plusz? Mi van, ha elüti egy autó és lebénul? Ciki lesz a tolószéke és elhagyod? Mi lesz, ha rákos lesz és kihullik a haja? Szerinted egy kiskorától kezdve vékony csajjal nem történhet ilyen?

Undorító vagy, te is, meg az apád is!

2015. jan. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ennyire félreérthető voltam.


Nagyon szeretem, és vele képzelem el az életem, de igenis, a szexualitás is fontos tény, és befolyásolhatja akár ilyen is.


Az pedig hogy az ételt el nem venném előle, ezt félig viccesen írtam, ki tesz ilyet, kérdezhetnénk.

Sajnos vannak ilyen ismerőseim, és én magam is elítélem ezt.


Kérem, a továbbiakban ne arról oktassatok ki, mekkora paraszt vagyok, hanem hogy mit tennétek, vagy mi a neglátásotok.

2015. jan. 8. 03:57
 5/40 A kérdező kommentje:
Sok férfi nem hinnétek el milyen hiú, haverjaim között tapasztaltam, hogy mennyire képesek külső alapján dönteni, van csaj, megértik egymást, jó a szex, a csaj kellemes, de nem modell, akkor már felejtős, mert nekik valami PalvinBarbi kellene, higgyétek el, elítélem ezt a gondolkodásmódot és nem akarok ilyen lenni.
2015. jan. 8. 04:00
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
palvin barbi egy tucat csaj... szebbet mutatok a volt gimimben
2015. jan. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Hát én szó nélkül maradtam, ha tehetnék valamit, akkor az az lenne, hogy ezt a kérdést elküldeném a csajodnak, sajnálom szegény leánkát, kibas zottul nem érdemel meg téged. Az én csajom sem vékony, de kir va jól néz ki, beteg allat vagy apáddal együtt, kapj más csáky magadnak kocsogom.
2015. jan. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
78%
Más csajt
2015. jan. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen alapon senkit ne vegyél el, mert egy vékony nő is elhízhat szülés után vagy ahogy telnek az évek. Motiváld mindig, hogy maradjon csinos, ha fel is szed majd pár kilót, leadhatja őket megint, ha érdekli őt, hogy tetsszen neked.
2015. jan. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyeneken gondolkozol az rég rossz. Akit szeretünk amugy is elfogadjuk ugy ahogy van, vagy segítünk neki a változásban de semmiképpen nem kéne ezmiatt elhagyni
2015. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!