Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vallja itt egyáltalán valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallja itt egyáltalán valaki azt, hogy nem számít a kinézet (már ami az esélyeket illeti)?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy nem a kinézeten múlik egy kapcsolat, ha a hasonló kaliberű egyedeket nézzük. csak a körülöttem lévőket látva, sehol nem tapasztalom azt a külsőségekbeni feszengést ami itt megy az oldalon. Ha egy ember nem is néz ki tökéletesen, de tesz érte és a hibáit elfogadja, az a vonzó. Nem pedig ha rinyál és erre fogja azt, hogy nincs senkije.
2018. jan. 15. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen számít a kinézet.
2018. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ezt fizikai dolkokban megmagyarázni, van aki szimpatikus és van aki nem. De ez hogy mekkora melle legyen, milyen legyen a haja színe, nem mérvadó, csak az összkép.
2018. jan. 15. 22:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet nagyon sokat számít.
2018. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezt benézted, mert számít a kinézet. 🙂
2018. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nagyon minimálisan számít csak.

Férfiként sajnos rengeteg nőbe bottlottam már, akik ilyen modellkét játszanak, de értéktelenek belülről. Értékelhetetlen kategória.


Belső számít, hogy szeretnivaló legyen. Az ezerszer értékesebb.:) 22f

2018. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem is tudom minek tettem fel ezt a kérdést pont ott, ahol teljesen más véleményen van mindenki. :D
2018. jan. 15. 22:19
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Számít, hogy az összkép jó legyen. Ápolt igényes jó kisugárzású

Az hogy szőke vagy barna, rövid vagy hosszú tényleg nem számít.

F26

2018. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"De ez hogy mekkora melle legyen, milyen legyen a haja színe, nem mérvadó, csak az összkép."


Vagyis ezek szerint számít a külső. Tök mindegy, hogy egy csajnak mekkora a melle, milyen az ajka/orra/füle stb. Ha egészében vonzó, akkor felesleges testrészekre lebontani. Vannak nagyban meghatározó jellemvonások (kövérség) és szinte jelentéktelen tulajdonságok (szemszín). A pasiknál is ugyanez. Hiába vagy dús hajú, miközben 170 mély vagy, ugyanis míg előbbi alig számít a csajoknak utóbbi talán a legfontosabb.

2018. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező.

De azt azért elég meredek kijelenteni, hogy EGYÁLTALÁN nem számít. Max akkor nem, ha vak vagy.

2018. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod 'kedves kérdező', hogy az összképbe a külső (a.k.a. kinézet) is beletartozik? tehát neked is számít.
2018. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!