Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek arról, ha a srácnak akivel randiztatok párszor és felmentek hozzá, egy megkezdett doboz óvszer vagy egy sok doboz különböző típusú óvszer lenne a fiókjában?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
És mit kerestél te a fiókjában?
2018. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Hogy a biztonságos szexet preferálja?
2018. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ebbe nem értem, h mi a gáz. Nem akar gyereket és van óvszere. Nyilván nem te vagy az első lány akivel randizik, vagy esetleg voltak egy éjszakásai. Tovább? Mi is a kérdés? Mi nem világos és mi a baj ezzel? H elővigyázatos?
2018. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

"egy sok doboz" ??? :D


1. Mit keresnék a fiókjában?

2. Semmit nem jelent, haverom éjjeliszekrényén is van egy kupac gumi, kb 5 éve feküdt le csajjal utoljára.

3. Ha annyira érdekelne, rákérdeznék, nem elméleteket gyártanék.

4. Konstatálnám, hogy milyen sokféle gumi van, amit nem próbálhatok ki sose (érzékeny vagyok rá)

5. Irreleváns, mert úgyse feküdnék le vele pár randi után.


Kb ezeket gondolnám, véletlenszerű sorrendben.

2018. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Legalább eldugná... Nem szexelnék vele, maximum megenném a vacsit, amit főzött, aztán hazamennék.
2018. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Öm, mondjuk azt gondolnám, hogy nem én vagyok a világ közepe és nem csak velem volt életében, meg azt, hogy milyen jó, hogy gondol a védekezésre?
2018. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

elírtam a kérdés egy kollekció sok doboz különböző


A srác vagyok. Utóbbi időben sokat járok ismerkedni.

Néha már nagyon közel vagyok, ahhoz, hogy kialakuljon valami. Még nem jutottam el addig, hogy szex is legyen kicsit túl parázom az egészet.

Azért is vettem az óvszerből több fajtát :))... nem tudom, hogy melyik is lenne jobb. De mindegyiket modelljét dicséri valamiért az oldalán a gyártója. :P


A megkezdett azért van mert abból van néhány a zsebembe a bulin.

De ha előtte veszem ki a fiókból, az éjjeli szekrényből akkor meglátja. :))

2018. jan. 16. 14:44
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
#5 Még csak randizós fázisban vannak és nem tudni, mikor használta az óvszert. Lehet még jóval előtte, de miért ne lenne egy pasinál otthon óvszer?
2018. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Régebben feszélyezett volna, ma már nem. Annyi változott h elég sok srác akart rábeszélni megszakításos védekezésre. Szóval én csak örülök ha van óvszer és használni is hajlandó
2018. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7

Na, épp erről beszéltem.

Engem zavarna, ha előttem pár nappal mással feküdt volna le, de egy doboz gumi még nem jelenti ezt, nem szeretem a kombinálást.

Amúgy ha ezen izgulsz, akkor miért nem rakod egyszerűen máshova, ahol nem látja? :D

2018. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!