Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak is legalább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak is legalább olyan nehéz a társkeresés mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Átlagos nőként teljesen lehetetlen a társkeresés. A normális pasik foglaltak a többi meg csak szexet akar. És igen adtam esélyt csúnyább pasiknak is de sajnos ők is átvertek. Barátzonámba van egy fiú akinek szintén esélyt adtam de ő csodálkozva rám nézett és mondta hogy nem akarja ezzel elrontani a barátságot..
2018. jan. 13. 13:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
42%

Én jó ideje probálkozom, de olyannal, akinél nem látom, hogy tényleg igazán velem szeretne lenni, hanem csak kompromisszum ez neki, olyannal megalázó összejönni. Én ezt látom a nőknél, nagyon ragaszkodnak egy ideálishoz, és ha valaki nem olyan, akkor csak úgy elvannak, és végül fanyalogva bevallják, hogy soha nem voltak szerelmesek.


Nem akarok általánosítani, eddig ezt tapasztaltam, biztos van kivétel is.

2018. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem, a férfiaknak vagy 1000-szer nehezebb. Nem is társkeresőzök már vagy 5 éve. Mi a felhozatal eleve? Szétnézek ezt látom: "náluk esélyem sincs, nézelődök tovább, ők meg nekem nem tetszenek, végre találok valakit,akinél úgy gondolom,hogy talán van esélyem, bemutatkozó szövege is tetszik,írok neki. Két lehetőség van: Nem ír vissza.Visszaír, de aztán kiderül,hogy ismerkedik másokkal is, a végén meg ugye össze jön mással. Nem hiányzik ez már nekem. Nőknek meg annyi a dolguk,hogy válogassanak. A napi több tucat levél között biztos,hogy fog akadni előbb-utóbb olyan,amelynek az írója megfelel az elvárásoknak. Mi férfiak meg ahogy hallom manapság örülhetünk,hogy egyáltalán pár szót kapunk válaszul. Ennyi a különbség. Tehát a nőknek sokkal könnyebb.
2018. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mit tekintünk "normálisnak". Én olyan szempontból normális vagyok, hogy hűséges lennék és családcentrikus, sosem akartam egyetlen nőt sem kihasználni, viszont világéletemben csendes voltam, gyerekként nagyon visszahúzódó is, és felnőttként is elég szar a szociális életem. Na és persze van egy enyhébb pszichés betegségem is, bár ezt nem sokan tudják, tehát ilyen szempontból meg nem mondhatom normálisnak magam. Férfiként is nagyon nehéz, hozzátok legalább odamennek, de nálunk rendszerint nem kezdeményeznek a nők (kivéve azt a 10-20%-ot, aki jó pasinak számít). Kevés az értelmes, céltudatos nő, kevés az, aki tenni is akar valamit önmagáért, egy esetleges párkapcsolatért. Vagy lehet, hogy egyszerűen csak nekem nincs szerencsém senkivel, nem tudom. Pedig soha nem a cicababák kellettek, de még így sincs túl sok sikerélményem.
2018. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
39%

Miért lenne minden normális pasi foglalt? Szerinted ők sose szinglik? 15 éves koruktól halálukig párkapcsolatban vannak, szakítás nélkül?


Én sok normális szingli pasit is ismerek, akik nyitottak kapcsolatra. Ha te mindig olyanokat fogsz ki, akik csak szexre mennek, akkor rosszul válogatsz.

2018. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

2. Igen válogathatok kb. Ilyen férfiak közül


[link]

2018. jan. 13. 13:24
 6/44 anonim ***** válasza:
67%

A kérdést provokációnak szántad egyébként????

Ha elolvasnád a többi kérdést, szinte mindegyik arról szól,hogy a normális férfiak (nem pasik és nem kisfiúk) nem találnak maguk mellé normális társat. Erre te meg jössz és felteszed ezt a kérdést?

Pff...

2018. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
Azért érdekes, hogy a csendes vagy alacsonyabb férfi egy kategóriába esik a csak szexre hajtóval vagy a retardált "szépfiúval" vagy az agresszívval. Dikk a szívünk szakad meg érted kérdező. Karma vagy irónia, de látod te is kiszortírozodsz a "normálisaknál".
2018. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%
Lesz majd olyan is aki megfelel az elvárásaidnak,de akkor is csak könnyebb válogatni ha van miből,mint az,hogy sokszor válaszra sem méltatnak. Férfinak eleve átlagos külsővel társkeresőzni szinte csak idő pazarlás. Rondaként meg inkább meg se nyisson ilyen oldalakat,tiltsa is le! Meg eleve mi az már,hogy a legtöbb társkereső fizetős? Előre fizessek azért,hogy ne válaszoljanak,jó vicc! Az más,hogy randin meghívnám a nőt valamire,azzal semmi bajom. "Legyél vip tag,legyél,ilyen -olyan szuper erős vagy mi a tököm,hogy a Átlag Marikára rá tudj írni,aki lehet,hogy nem is válaszol. Fos az egész,páratlan.hu-n is addig voltam amíg fizetős nem lett,utána töröltem is magam onnan. "Cuppido szomorú,hogy itt hagysz minket" vagy valami ilyesmi szöveget ír ki. Cuppidó örüljön,hogy nem téptem darabokra és nem zabáltattam fel a disznókkal! :) Előtte a freelove-on voltam,az is fizetős,onnan volt vagy 3 találkozóm,folytatás nem lett. Ez volt olyan 2008-2010 körül.
2018. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
15%
Meg azon sírnak a nők,hogy legtöbb férfi csak szexet akar,mintha az olyan rossz dolog lenne úgy csinálnak. Nem hogy élveznék az életet,lehetőséget,ezen problémáznak.
2018. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
50%
Megnéztem a linkelt oldalt és azt hiszem értem tőled miért maximum csak szexet akarnak a pasik.
2018. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!