Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire fontos a nőknek a haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos a nőknek a haj és az arcszőrzet minősége, formája?

Figyelt kérdés
Olvastam itt nem egyszer, hogy sokan csak ezért utasítanak vissza valakit vagy húzzák balra Tinderen. Meg hogy a körszakáll és a bajusz undorító, ez igaz? Ennyire nagy dolog lenne ez?
2018. jan. 17. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek bejön és van, akinek nem. Ritkán borotválkozom, mert kölyökképem van szakáll nélkül. Volt olyan lány, aki azt mondta, hogy többször kéne, mert nagyon helyes vagyok nélküle. Volt, aki azt mondta, hogy a szakáll férfiasabb.
2018. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Neten abszolút a nőké a terep, mivel annyival több a férfi, hogy nyugodtan megtehetik, hogy 100-ból 99-et kiselejteznek. Megoldás: Ne ismerkedj interneten férfiként
2018. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, neked nem fontos, hogy egy nőnek szép haja legyen? Nem zavar, ha töredezett, zsíros, ápolatlan? Gondolom de...a nőket is zavarja, ha egy pasiról süt az ápolatlanság.
2018. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég elfogadó vagyok a kinézet terén, de a körszakáll és bajusz pont az, amit nem bírok elviselni.
2018. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3-as hozzászolóval értek egyet.

Van akinek ez jön be, van akinek az. Nekem pl a borosta és a kicsit hosszabb haj bejön. A lényeg, hogy menjen a férfi stílusához. Plusz legyen ápolt. 31/N

2018. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fontos, de nem ilyen értelemben. Felőlem pödört harcsabajusszal is rendelkezhet, ha jól áll neki és ápolt. Mondjuk a bajusz meg a körszakáll kifejezetten olyan dolgok, amik kevés férfinak állnak jól. Pláne, hogy a legtöbben nem tudatosan növesztik, csak lusták leborotválni vagy ápolni.
2018. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szinten higiénia-igénytelenség is szóbajön.


Ezen felül pedig ott a stílus, önmagad-belsőd-személyiséged kifejezése az öltözködésben és egyéb külsőségekben.


Tehát a haj-arcszőrzet is fontos, mert utal a személyiségedre, tehát valójában a személyiség fontos. Ha mersz viselni egy szokatlan vagy merész stílust, akkor valószínűleg önbizalommal vagy teli, ami vonzó lehet egyeseknek. Másoknak viszont pont, hogy taszító, már-már egoista lehet.

Tehát minél többet mutatsz meg magadból a stílusodban, annál könnyebb rátalálnod a hozzádillőre.

2018. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Mit állapítasz meg a személyiségemről az alapján, ha pl. az egyik héten borotválkoztam, a másik héten nem?
2018. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szakállat én kifejezetten szeretem, ha ápolt, bajusz is jöhet hozzá. A lényeg, hogy ne egy gondozatlan bokor legyen, hanem tartsa karban. Haj esetében nyilván jó, ha szép, én szeretem, ha dús, egy picit hosszabb (nem lapockáig érő, de nem is tüsi, valahol középen). Ehhez képest a férjem sajnos kb 18-20 éves kora óta kopaszodik (mickey egeresedik), emiatt rövid a haja. Ez van, nem ez a lényeg.
2018. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szakállas fickóként észrevettem hogy valakinek nagyon bejön, valakinek egyáltalán nem.


Sok férfi viszont nem tudja hogy hogy kell rendesen csinálni. A szakállat ugyanúgy kell mosni mint a hajat, és pár naponta igazítani rajta szakállvágóval. Még az ilyen borostaszerű szakállat is!


A körszakáll és bajusz pedig pont olyan dolog, ami nem a huszonéves lányoknak tetszik (vagy gőzöm sincs te hány éves vagy és hány éves csajt akarsz). Huszonéves lányoknak inkább valami borostás dolog jobban tetszik.

2018. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!