Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jegyzik meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jegyzik meg a férfiak mindig melyik nőnek mekkora melle van, ha nem a mellméret fontos számukra? Nem álszent dolog ez?

Figyelt kérdés

Igen, nekem kicsi melleim vannak, 75A-s a méretem, és rosszul esik, ha folyamatosan olyan megjegyzéseket hallok férfiaktól, hogy "hú milyen jó mellei vannak!", "hú mekkora mellei vannak!".

Sok férfi azt állítja, hogy nem mérvadó nála a mellméret, mégis minden egyes alkalmat megragadnak, hogy csorgathassák a nyálukat és nyáladzó megjegyzéseket tegyenek egy nagyobb mellre.


Nem lehet, hogy mégiscsak fontos ez számukra, és csak megjátsszák, hogy nem érdekli őket?


2017. dec. 26. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Pont azért miért a csajok jóképűzik v rondázzák a pasikat.
2017. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy ruhában is látványosabb méretű mellet előbb észreveszünk, de ez nem jelenti azt, hogy egy nővel kettesben egy kisebb, csupasz mell ne lenne izgató látvány a számunkra.
2017. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%

Szerinted én mit érzek, ha letörpéznek a 170 centimmel. Lekisfiúznak miközben azért helyes vagyok, csak vékony. Még jó hogy szűz pasi lévén legalább a 15-16 centis 3,8 vastag péniszemre nem mondott még senki sem megjegyzést. Ha ti megkövetelitek a pasitól a magasságot/férfias alkatot, tekintélyes dagadó falloszt és szenvedélyes lationos sármot, akkor a férfiaknak is legyen már joga a véleménynyilvánításhoz. Vagy szerinted nem ez lenne a normális?

És igenis számít a mell, lehet lepontozni.

2017. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A gyakorin a kiehezettek nyugtatják a kismellu nőket
2017. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a legtöbb nőnek ilyen picike melle van. Fehérnemű boltban is 8 évesekre tervezett melltartók vannak. "Jaj, D-nél most nincs nagyobb." Miért is lenne. Az már nem szexike, az már lóg. Persze csak nekem, mert mindenki más G kosarat hord, és azt mondja, peckesen áll neki.


Inkább örülj.

2017. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
A nőknek is fontos a farokméret, nagyon is. Akkor nekünk miért ne számítson, hogy mekkorák a melleitek?
2017. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Csinos nőknél nem befolyásolja a szexuális vonzerőt a mellek kis mérete. A gyakorlat is ezt bizonyítja. Szerintem ezt csak az nem érti meg,aki nem akarja.
2017. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb férfi számára vonzóak a nagyobb mellek. De attól, hogy csorgatjuk a nyálunkat rájuk, lehet, hogy mégis veled fogunk összejönni, mert más tekintetben te vagy a nyerő.
2017. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem fontos a nagy mell. Én a kicsikre bukom, mióta kamaszodni kezdtem. Kivétel nélkül kicsi cicis barátnőim voltak. Na, bumm...
2017. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Az ember megnézi, mert szép, kb. ennyi a dolog...

De párkeresésnél, ill. egy kapcsolat szembontjából valóban egyáltalán nem mérvadó.

41f

2017. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!