Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb tulajdonság egy férfinél az hogy határozatlan félénk mint egy nőnél hogy undok beképzelt hisztis?

Figyelt kérdés
Azért gondolom így mert úgy látom sokkal több undok beképzelt hisztis nőnek Van párja ugyanakkor határozatlan félénk pasinak meg nincs ezért gondolom hogy ez egy férfinél rosszabb tulajdonság mint egy nőnél az hogy hisztis beképzelt undok
2018. jan. 19. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ennek az összehasonlításnak semmi értelme. Egyik sem jó tulajdonság.


Egyébként az általánosítás is hibás, hogy félénk férfinek nehéz párt találni, mert soknak mégis sikerül - szóval CSAK a félénkség nem akadály


Az undok, hisztis nők társaságát semmilyen keretek között nem szeretem, főleg egy párkapcsolatban nem.


Félénk vagyok, legalábbis kezdeményezni félek, de a nők is kezdeményezőek, tehát ez nem probléma. Viszont nem vagyok határozatlan vagy döntésképtelen.


Sok nőt nem zavarja, ha nekik kell kezdeményezni, azt viszont jogosan nem tolerálják, ha egy kapcsolatban nekik lell mindenről dönteniük és nekik kell mindent csinálniuk.

2018. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#8: Ennek a kérdéshez mégis mi köze?


#9: Így van. A határozottság ennyire nyerő. (Mondjuk, nem kifogják őket, hanem kiválasztják.)


#10: "Nőként undorodom a beképzelt, hisztis libáktól, de valahogy azt látom, hogy a férfiaknak mindegy csak szép és csinos legyen. És akkor lenyelnek mindent. Ha valóban így van, ahogy állítod kérdező, akkor ez a férfiak szégyene."

Miért, fordítva nem ez a helyzet?

2018. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fordítva? Ne röhögtess. Ha valami nem tetszik és nem kell, abban semmi szégyen nincs. Nem kell félénk, határozatlan pasi, nem probléma. (ha kellene és utána panaszkodnék rá, na az lenne probléma) Nem kell hisztis nő, nem probléma. Kell, de panaszkodom rá? Na, az probléma. És én ez utóbbi jelenségre mondom hogy a férfiak szégyene. És még a nők szemébe vágják, hogy csak külsőre szelektálnak, a nagy francokat.
2018. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem az undok, hisztis sokkal rosszabb, ha egy nő ilyen.

Azt gondolom, hogy a félénk, határozatlan férfiak csodálatosak, ez nem egy rossz tulajdonság.

2018. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14: Gyk-n miért írja mindenki ezt? A valóságban ezek a srácok sikertelen a párkeresésben.
2018. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!