Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek inkább pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább pozitív vagy negatív tulajdonság egy embernél, ha "vagány"?

Figyelt kérdés

Férfiak, nők is válaszolhatnak: a "vagány pasi" és a "vagány csaj" nektek pozitívan jön le vagy inkább negatívan? Ha pl. egy társkeresős bemutatkozásban ezt valaki leírja magáról, jó benyomást tehet vele vagy inkább ellenkezőleg?


Én úgy vettem észre, hogy elég ellentmondásos tulajdonság sokak szemében: alapvetően kedvelik az ilyen típusokat, a nők és a férfiak egyaránt, mert az jó, ha valaki talpraesett és feltalálja magát, de van egy negatív árnyalata is, ami a hűtlenséget, a megbízhatatlanságot juttatja sokak eszébe. Mert a vagányságot bizony tovább lehet gondolni, és sokan szereztek már ilyen illetővel rossz tapasztalatokat.


Ti hogy látjátok ezt, ill. számotokra inkább pozitív vagy negatív jelentéstartalmat hordoz-e ez a szó?



2018. jan. 11. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Számomra negatív, de nem azért, mert hűtlenséget vagy megbízhatatlanságot társítanék hozzá. Simán csak gyerekes.
2018. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Negatív. A vagányság szinte mindig az agresszív, mást elnyomó, kihaénnem,egoista jellem finomkodó megnevezése.
2018. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én semlegesnekfogom fel amíg meg nem értem mit takar ez a szó.
2018. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozitiv!
2018. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp pozitív. Számomra ez azt jelenti, hogy nincs benne félelem, tudja élvezni az életet és nem mások elvárásai szerint élni. Számomra ez a tökéletes társ definíciója.
2018. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy párosul-e intelligenciával, vagy sem. Ha egy ostoba pattogó majom, aki bármibe belevág, aztán másoknak kell kihúzni a csávából, mert esze nincs megoldani a dolgokat, az nem jó. Ha talpraesett, életrevaló, az elég pozitív.
2018. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőre pozitív férfinál,csak a "vagány férfiak" általában hiperextrovertáltak és azok mellett begolyózok,mivel baromi visszahúzódó vagyok.Szóval havernak jó,komoly kapcsolatra már nem kellene.
2018. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vágányok jók, mindig tudják merre kell haladni.
2018. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a vagyány alatt egy nagydumás, nagyon extrovertált csávót képzelek el, akinek rengeteg haverja van és folyton viccelődik. Én ennek a szöges ellenéte vagyok, az agyamra menne egy ilyen férfi (barátkét, ismerősként semmi bajom velük), de nem is ilyet keresek.
2018. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!