Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy vesszük, hogy a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy vesszük, hogy a fizikai munkások alapból esélytelenek a jobb nőknél, akkor már nincs akkora férfitöbblet?

Figyelt kérdés

Sajnos a társkeresésben iszonyú nagy férfitöbblet van, hatalmas a verseny a nőkért, mert rengetegen ácsingóznak egy valahogy kinéző nőért. És itt nem is kell már szépnek lenni, csak rá lehessen nézni kategória is bőven szalonképes.

Viszont ezek között a férfiak között rengeteg a fizikai munkás, az alulképzett, a csóró. Egy ilyen férfi meg már alapból sem kell a nőknek. Tehát tegyük fel van valahol egy nagyobb gyár, a nők azokat a férfiakat nézik meg egyáltalán akik a mérnöki irodába mennek. Azokat akik a melós csarnokokba mennek be, alapból meg se nézik, tehát esélytelenek. Mondjuk nem is csoda, mert azok valószínűleg a szüleikkel élnek, és valószínűleg örökké azokkal fognak, amíg meg nem halnak a szülei, mert a mai ingatlanárak mellett, az ők fizetéséből sosem tudnak lakást venni, az csak arra elég, hogy ne haljanak éhen. A legtöbb nőnél meg ugye kizáró ok, ha a férfi a szüleivel lakik és semmilyen jövőképe nincs, hogy ez a helyzet megváltozzon. Arról nem is beszélve, hogy a mai világban, még ha nem is a szüleivel él egy férfi, a nőknek azért vannak igényei, nem elég nekik az, hogy egy pasi csak a megélhetésre keresse meg a pénzt, hanem hogy azért jól is éljenek. Tehát a fizikai munkások esélytelenek egy valahogy kinéző nőnél.


Ha így nézzük, akkor már nem is olyan durva a férfitöbblet? Nekem mérnökként, karrierrel, van okom félni a férfitöbblettől?


2018. jan. 21. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha bármilyen lyuk megteszi, akkor nincs. Ha normális nőt akarsz, akkor meg arra figyelj, hogy az ilyen általánosító és buta teóriáidat ne mondd el nekik, mert egy értelmes nő sikítva fog elfutni tőled utána. Na jó. Nem sikítva, nevetve. :)
2018. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
A melósoknak gyakran nagy arcuk van, nagy önbizalmuk, alfahímnek tűnnek, így nagyon is vonzóak a nőknek.
2018. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, hogy a főiskolán hány csaj járt melós sráccal?


Mert már pénzük volt, menők voltak, stb... Mindegyik lökte a süket dumát, hogy nem számít, hogy csak melós, mert milyen okos


Aztán persze 30 éves korra 99%-ban elfogytak ezek a párkapcsolatok, de ettől még akkoriban a melós srácok könnyen csajoztak.

2018. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokat,akik a melós csarnokba mennek be,azokat meg se nézik...ebben nem lennék ilyen biztos,sőt abban sem,hogy akik fizikai munkát végeznek,azok a szüleiknél élnek. Nem egy munkatársamnak van saját családja, én se anyámmal élek pl.
2018. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy egy jó munkás messze többet keres minimálbéren? És azt is, hogy nem a szakmától függ az a ember személyisége? Meg még annyit erről, hogy nagyon sok nőnek bejön a melós férfi, mert azért ők nagy darabok, izmosabbak. Úgyhogy, csak ezért, ne akarj diplomázni.
2018. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo ,ez oltari nagy butasag. En dolgoztam gyarban nem is keveset es allithatom, nem volt ott gondja a sracoknak a csajozassal. Sok csajt helyben szedtek ossze a munkahelyen , de sokan meg "utcarol- netrol " ismerkedtek.

Voltam 3 kollega eskuvojen is,meg babazik is mar sokuk.


A munkas szallon meg kb olyan orgiak voltak ,mint egy egyetemi koleszban. Egyszoval fogalmam sincs honnet almodtad meg ezt a dolgot ,de felejtsd el hamar :D Nyilvan nem aranyasokat szedtek fel ezek a sracok es nem is bekepzelt milliomos lanyokat,de rajtuk kivul rengeteg mas lehetoseg adodott.

2018. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Elárulom, nekem az első melós volt, én egyetemre jártam már akkor. Alfahím típus volt, nagyon bejött (és főleg, hogy pénze is volt, kocsija is, kis garzonlakása is). Jóképű volt, nagydarab, stb.

Aztán kifulladt, külön mentünk.

A vőlegényem mérnök:) Vele minden más, sokkal kifinomultabb az élet minden területén. De akkor és ott, a melós kellett:)

2018. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

A fizikai munkások-melósok/vagy szakmunkás iskolát végzett fiúk általában szakmunkás sulit végzett lányokkal,vagy szimpla érettségizett nőkkel szoktak összejönni.

Attól,hogy valakinek nincs magas iskolai végzettsége,még találhat jó nőt is,meg sokszor átlagosat is.

Kisugárzás,magabiztosság a lényeg.

Nekem a legtöbb barátnőm érettségizett szakmunkás lány volt (aki egyáltalán nem bányarém kategóriába tartozott)volt,aki kifejezetten szép lány volt és egyáltalán nem voltak eget rengető igényeik,plusz valószínűleg nem a kocsimra izgultak,mert akkor nem is volt gépkocsim,bár jelenleg ismét nincsen autóm. :)

Most így 30 évesen persze kicsit nehezebb a helyzet mint 20-25 évesen,de most is van melóhelyemen 1-2 átlagos csaj,főleg 25-30 éves korosztályban,akik simán össze jönnének velem bármikor.

Legutóbb kb fél évvel ezelőtt 39 éves nőtől kaptam komoly kapcsolat céljából ajánlatot,aki szintén korához képest jól nézett ki.

Mellesleg egy jó szakmunkás,az akár simán kereshet annyit,mint egy diplomás ember...azt pedig felejtsd el,hogy sok szakmunkás,vagy esetleg fizikai munkás a szüleivel él együtt egy lakásban.Van ilyen,de egyetemistában is lehet találni ilyet,aki büfészakot végzett,de nem nagyon talál magának munkát meg pasit/nőt sem.Egyik diplomás nő ismerősöm pont ilyen 28 évesen....

Megkérdezhetem,hogy te egyébként diplomásként egyedül élsz egy albérletben,vagy szüleidnél laksz?Mert egy idő után az sem túl jó dolog,ha egyedül tengődsz egy albérletben évekig.Mert szerintem párosan szép az élet,ha albérletben élsz,akkor is.

30/F

2018. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!