Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb esett?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi érzelgősebb,jobban kimutatja az érzelmeit,vagy ha komor,"érzelem mentes".
2018. jan. 19. 22:44
 1/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Általában egyiket sem szokták díjazni.. Szerintem nem jó az sem, ha valaki túlságosan érzelmes és az sem, ha valaki érzelemmentesen gondolkodik vagy cselekszik.
2018. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már választani kell... Akkor az érzelmes, de jól mondja az első válaszoló, úgy a kettőközt kéne hogy legyen az illető :)
2018. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Semmiképp se mutasd ki. Maximum mondd azt, amit a nő hallani akar, s ezáltal bebocsátást nyerhetsz a lábai közé. Nőkkel érzelgősködni felér egy öngyilkossággal.
2018. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A komorsággal az a baj, hogy a fapofa elég lehangoló. Az érzelemmentesség a nyerő, de úgy, ha elnyomod magadban a negatív dolgokat és folyamatosan erősnek és lazának mutatod magad.

Az érzelmesség tényleg felér az öngyilkossággal. Nagyon érzékeny srác vagyok, ezt tudják is az ismerőseim. Értelemszerűen, amikor elkezdek ismerkedni, ez nem látszik rajtam. Ahogy jobban megismernek, észre szokták venni a lányok, hogy érzelmes vagyok és próbálnak közel férkőzni, mert tetszik nekik. Nos, amikor kimutatom teljesen ezt az oldalam, 1-2 nap/hét múlva mind menekülnek. Pedig előtte mind győzködtek arról, hogy nem gáz, ha egy srác kimutatja az érzéseit és hasonló bullshitek.

Amikor nem nyílok meg, kissé távolságtartó vagyok és elérhetetlen, akkor pedig rengetegszer belém szeretnek.

Nem igazán akartam elhinni, hogy mindig gondold az ellenkezőjét annak, amit egy nő mond, de lassan már úgy érzem, hogy igaz.

2018. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem kellene. Az első mások előtt, a másik négyszemközt szánalmas. Az a jó, aki tud megingathatatlan felnőttként viselkedni a külvilág felé az esetek többségében és nem omlik össze látványosan mindenki szeme láttára meg önti ki a lelkét az első randin, de tud becézgetni, kedveskedni, gyengéd lenni akkor, ha négyszemközt vagyunk és ilyenkor nem fél kimutatni az érzelmeit, vagy megélni ugyanúgy a szerelmet, szomorúságot, meghatottságot stb, mint bárki más. Ez az egészséges ember. Az általad felvázolt meg egy neurotikus és egy pszichopata.
2018. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Tehát legyen gondolatolvasó! :D
2018. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Nem, csak úgy gondolom, az emberbe belenevelik a disztingválást és tudja, hogyan kell viselkedni közösségben, vagy egy idegen ember előtt.


Az, hogy vannak valakinek érzelmei, természetes. Annyira természetes, mint az, hogy az embernek ürítenie kell. És ha valakivel egy háztartásban laksz, fogod látni, hogy megy a wc-re. Ennek ellenére a nappali közepére vagy az országház elé szarni nem kellene talán.

2018. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!