Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha félek egy lánytól csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek egy lánytól csak azért mert az csinos és szép akkor az azért van mert tudat alatt tudom, hogy én nem az ő kategóriája vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig az történik velem, hogy ha megtetszik egy lány nem merek vele megismerkedni mert úgy gondolom, hogy esélyem sincs nála és csak megkímélem magam ha nem próbálkozok nála. A lányok (sajnos) nem szoktak nyomulni rám én pedig nem merek, és így telnek el az éveim...

2018. jan. 21. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ez azt jelenti, hogy egy gyáva nyuszi vagy. Ennyi.

Mi az, hogy sajnos a lányok nem szoktak nyomulni? A férfiak dolga a kezdeményezés, de várj, te nem vagy férfi, te egy puha p..cs vagy.


Szedd már össze magad! Mitől f..sol? Le fogják harapni a csajok a t..ködet, vagy mi?

Örökre gyáva nyuszi szeretnél lenni? Kezdeményezz már ember, nem veszítesz semmit.

2018. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
#1 te nőgyülölő hímsoviniszta náczy! Mi az hogy a férfiak dolga a kezdeményezés? Egyenjogúság van! EGYENLŐ JOGOK!
2018. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez sajnos nem megy egyik napról a másikra. Eddig ha nem mertem most nem leszek egyből bátor.

Azért volna jobb ha ő választana engem mert így nem szembesülnék azzal, hogy hoppá mégsem vagyok egy főnyeremény. Azzal, hogy kimutatja a tetszését még nem válna k**vává... Ebben nem tudom hol van puhapö**ség.

2018. jan. 21. 15:54
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
#2 Attól, hogy nekem is jogom van szavazni meg dolgozni, még nem nőtt farkam és nem én fogom felszedni a pasikat.
2018. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azzal, hogy rámosolyogsz vagy megkérdezed hogy van azzal még nem fogod felszedni. Ennyi pedig bőven elég lenne. Vagy lehet, hogy aki nagyon tetszik a csajoknak arra rámosolyognak? Ha így van akkor csúnya vagyok és fölösleges volna tegyek egy lépést is, így legalább megóvom magam.
2018. jan. 21. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:

#2

Nő vagyok. :P


#3

Nem egyik napról a másikra kell, hogy menjen. GYAKOROLJ! De ha soha nem kezded el, akkor örökre egy gyáva nyuszi maradsz! De nem is válsz férfivá, mert ahhoz t..köt kéne növesztened!


A szépség szubjektív. Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


A szemezés pedig egy alap dolog, amit a nők megtesznek, hogy ezzel tudassák a pasiknak, hogy tetszik nekik.

De nehogy már el kelljen minden óvodás szinten mondani neked.

2018. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ebben nincs semmi gyakorolni való. Odamenni egy lányhoz és az vagy elutasít vagy nem. Vagy tetszek neki vagy nem. Ebben mit kell gyakorolni?

Ettől meg nem azt fogom érezni, hogy én férfi vagyok és vannak tökeim hanem azt, hogy Nah, még egy X.

A szemezés meg éppen elég egy normális férfinak, akivel szemeznek a lányok azok biztosan tetszenek nekik, velem nem szemezett még egy sem.

2018. jan. 21. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, igazából azért van, mert te gondolod így. Magyarul kevés az önbizalmad, és nem hiszed, hogy bejössz másnak, ez a problémád. Pont.


A másik oka, hogy nagyon tetszik és már elvárásoknak akarunk megfelelni és emiatt félünk. (Nekem is volt, hogy míg a macho típusú srác nem tudott zavarba hozni, egy nálam is vékonyabb, egyszerűbb sráctól meg már az elejétől remegtem. Nyilvána 2 között a különbség az volt, hogy utóbbi jobban érdekelt)


# 2-es neked beteg az elméd. :D


Egyébként ezt írod:

"A lányok (sajnos) nem szoktak nyomulni rám."

Soha nem fogok nyomulni egy pasira sem, akkor sem, ha nagyon tetszik. Ez nem jelenti azt, hogy nem mutatom ki, érzékeltetem vele, hogy tetszik nekem.

Én úgy vettem észre, hogy általában a nézésből, mosoylból, kedvességből le szokták venni azért.


De a tökeid azért szedd össze!

Egyszer hozzám egy srác DADOGVA jött ide! Érted? Da-dog-va! Óriási respect, meg is mondtam neki, hogy szimpatikus, hogy ide mert jönni, és ezt ne hagyja abba. (Nekem amúgy is barátom van). Más lánynál simán szóba jöhet.


Szóval nem értem, mi a te mentséged: ha egy srác dadogav ide mert jönni, és alig mert rám nézni, te miért nem tudsz bzsélgetést kezdeméynezni egy lánnyal? SZerinted, mi fog történni utána? Megáll az élet, vagy mi? Mondjuk próbáld meg, és meglátod, hogy az élet megy tovább!

2018. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem fog megállni az élet de utána kellemetlen lesz vele mindig találkozni. Ez az egy az amit kifogásnak tudék felhozni.

De figyelj már, ha eddig még nem volt senkim akkor nem csak én gondolom úgy, hogy bejöhetek valakinek hanem így is van. Most hagyjuk azt, hogy elvárom, hogy egy lány kezdeményezzen, ha tenne felém pár bátorító jelzést biztos megtenném de így még jó, hogy nem fogom.

2018. jan. 21. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor mondok mást.


Kezdjel játszani, flörtölni. NEM céllal, csak úgy, lazán.

Tehát nem felszedésből, hanem csak úgy, minden cél nélkül. Ez könnyű, hiszen nincs tétje, és még csak "utána kellemetlen sem lesz vele mindig találkozni. "


Értem ez alatt, hogy légy kedves,a lányokkal, bókolj nekik apróságokban, vagy dícsérd meg valamilyüket.

Aztán légy nyitott: figyelmes, és mosolyogj olykor rájuk.

Attól, hogy van egy kedves megjegyzésed pl a külsejükre, nem jelenti azt, hogy össze akarsz velük jönni. Esetleg utána már mész is tovább.

Szerintem nekik is jól esik és magadnak is jót tenne, a kisugárzásodnak.

2018. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!