Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit várnak a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit várnak a ronda lányok, ha az összeset jobbra húzom, de velük SINCS még egy matchem se tinderen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látszik, még rondább vagy.
2018. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el Tinderen még a ronda nők is válogathatnak :D
2018. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy rondák, de legalább nem bunkók. Te lebunkózod őket és “ha nincs ló, a szamár is jó” módon kezeled őket, de csodálkozol azon, hogy “még ők is” kerülnek.

Ez nem csak a kinézetről szól.

2018. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
lerondázod őket*, elírtam
2018. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem semmi. Mocskok vagyunk, mert leereszkedsz hozzánk tinderen, és merünk nem téged választani? Szégyen.
2018. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Én pl nem húznék jobbra senkit, akit jóval a "kategóriámnál" fentebb érzek. Minek?
2018. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nem húzok jobbra senkit, aki undoknak vagy negatív kisugárzásunak tűnik, a képe alapján, az arckifejezéséből.


Lehet valaki ronda férfi is, ha legalább van valamj kedves az arcában, mosolygós.

Lehet valaki jóképű, edzett, fit, ha közben flegma, ellenszenves arcot vág a képeken.

2018. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ronda alatt az igénytelenül kinéző, ízlástelenül öltözködő, esetleg ocsmány sminket viselőket értem. De egy kiugró fogú, nagy orrú, unott képű lány is csupán a képek alapján, nem hiszem hogy a legtöbb férfiban akármit is megmozgat. Mivel én magamat nem fotózom, így be kell érniük 3 normális, nem beállított képpel, ami úgy látszik nem nyerő senkinél.
2018. jan. 21. 17:50
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
#8 Ok, nem nyerő a képed senkinél. Azzal mit érsz el, hogy másokét kritizálod? Talán akkor ugrani fognak és ismerkedni akarnak veled?
2018. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Én biztos nem ismerkednék olyanokkal akik nem tetszenek, csak kíváncsiságból húztam az ilyeneket is jobbra.
2018. jan. 21. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!