Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tanácsokat tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat tudnátok adni könnyűvérű lányok "vadászásához" Tinderen, Instán esetleg Snapchaten?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nezzel ki k.urva jol! Marmint genetikailag.
2018. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Küldj nekik pénzköteges képeket, de aztán ne csodálkozz, ha a randira már kutyafilter nélkül mennek el. :"D


22/N

2018. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül jól kell kinézni, mindössze ennyi a titka. Ezek a nők végtelenül felszínesek és csak a legeslegjobban kinéző férfiakkal állnak szóba.
2018. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinézet és pénz.
2018. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Megfelelő személyiség. Nekem bevált.
2018. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Legyél jóképű, dús sötét hajú, szexisen borostás, széles vállú és sportos alkatú. Legyen +180 a magasságod, amit feltétlen írj ki különben azt hiszik sumákolsz. Ha biztosra akarsz menni, akkor érdemes lőni 1-2 szelfit a kocsidban ülve, de úgy, hogy jól lehessen látni a BMW/Mercedes logót, a DCT/9G-Tronic váltót vagy a Merino bőrkárpitot.
2018. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
Kinezet penz es amit elottem kihagytak ha tarsasagilag nagymeno vagy akkor nem baj ha rondabb vagy vagy csori, ha menci sraci vagy akkor is dugnak veled.
2018. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan eddig részemről csak snapszex volt ilyen téren, de nem is akarok többet ilyen lányoktól.

Vékony vagyok, és nem túl helyes, de egy jó effekt sokat dob az arcodon, a testalkatomat pedig néhány ügyes kameraszöggel szálkásabbá tehetem.

Egy kicsit rámenős, kicsit bunkó duma kell, de azért éreztesd vele a törődést is, ha szűz vagy, akkor kamuzz be pár egyéjszakást (ne kapcsolatot).

Yah, és ha olyan a csaj, hogy van egy kisebb golddiger feelingje, akkor ülj be haverok kocsijába, pózolj a fegyvereikkel, drága piákkal, a házad rendezd be úgy, hogy nagyobbnak tűnjön.

Emellett posztolj sok képet, főleg amikor az állatokkal foglalkozol, azokért élnek-halnak, és látják, hogy mozgalmas életed van.

Azt mondanom sem kell, hogy komoly kapcsolatot lehetőleg ne ilyen lányokkal létesíts.

2018. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Diavolino44 ***** válasza:
89%
Altalaban, azon a velemenyen, vagyok, hogy a jo duma szamit, de egyetertek a tobbiekkel. A jo kinezet az online ismerkedesben sokkal inkabb felertekelodik, anelkul szintefelesleges probalkozni.
2018. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A jó kinézettel nincsen gond, van is fogás csak a beszélgetés elkezdésével akadnak problémák.
2018. jan. 16. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!