Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyen hogy ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki úgymond tetszik ott sajnos, mindig ő jut eszembe, ha nem is vagyok ott. Vele kéne valahogy összejönnöm. Sokkal magasabb pozícióban van, mint én, mindig úgy találkozunk, hogy jön-megy valamerre, gondolom, dolga van, vagy pedig dolgozik a gépénél. Nem tudom, egyáltalán mivel szólítsam meg, és utána mit mondjak. Nem akarom zavarni sem. Van pasija.

2018. jan. 22. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy,ebbőlcsak rosszul jöhetsz ki. Ha nem jöttök össze, kínos lesz, ha összejöttök, kiutálnak a kollegák, mert biztos neked kedvez, ha szakítotok, megkeseríti az életed.

Rengeteg nő van ezen kívül, a munkahelyre dolgozni mennek az emberek, nem azért, hogy nyomuljanak rájuk. Munka közben legalább fékezd a farkadat.

23/N

2018. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Most olvasom, hogy ráadásul van pasija... Sosem értettem, minek olyannál próbálkozni, akinek kapcsolata van. Ha még sikerülne is lecsapnod a kezéről, akkor más is el fogja tudni tőled szedni.
2018. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Munkahelyen nem a legszerencsésebb ismerkedni, ráadásul foglalt a nő. Ha van egy kis eszed és gerinced nem próbálkozol.
2018. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok ott ismerkedni, de muszáj, mivel már szerelmes vagyok belé. Bár több olyan párt ismerek, akik ott dolgoznak... Hiszen az emberek sok időt töltenek ott, sok embert megismernek ott. Az emberek általában nem a buszon jönnek össze... Van pasija, de szerintem nem lehet olyan jó, rám sokszor néz úgy, ahogy a nők szoktak, mikor tetszik nekik valaki, párszor mosolygott is rám, úgyhogy a pasi dolog nem leküzdhetetlen akadály szerintem.
2018. jan. 22. 09:53
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Muszáj? :D tipikusan az a fajta vagy, akinek az agya helyén is farok van. Ha meg úgyis ráhajtasz, bármit is írunk, minek teszed fel a kérdést. Akkor hajts rá a párkapcsolatban élő feljebbvalódra, majd a kínos pofáraesésből tanulni fogsz.
2018. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rá akarok hajtani, csak nem tudom, hogyan, ez benne van a kérdésben. Nem a farkam után megyek, az emberek általában nem az alapján szerelmesek.
2018. jan. 22. 09:56
 7/20 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne ismerkeggyé ottan. :D
2018. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Haha. Jönnek a lerázós dumák! Munkahelyen ne ismerkedjél mert abból csak rosszul jössz ki! Utcán se ismerkedj mert a nők ott mindig sietnek valahova! Szórakozó helyeken se ismerkedj mert a nők nem pasizni járnak oda! Moziba vagy konditerembe se ismerkedj mert az nem arra való!

Bezzeg ha meg pörgetsz egy bmw sluszkulcsot és megmutatod hogy te vagy a domináns alfahím akkor egyből ismerkendek... pff képmutatás...

2018. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
8: a nő párkapcsolatban van. Mit nem lehet ezen felfogni?
2018. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

9-es:

Az még nem jelent semmit, sok pénzért sokan bármit megtesznek. :D

2018. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!