Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jellemző az, hogy vannak nők, akik nem szűrik ki kapásból azon férfiakat, akik nem úgy néznek ki, mint az álmaikban szereplők, hanem a személyiségbe szeretnek bele?

Figyelt kérdés
Lányok, van még köztetek ilyen? Nem vagyok ronda, még mielőtt jönne az itteni téves következtetés. Csak kíváncsi vagyok, hogy inkább zömmel mi, férfiak működünk így vagy akad köztetek is ilyen ember? Életkort is írj, kérlek!
2018. jan. 22. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Jelen. A külső öregszik, sorvad, a pénz elfogy, a menő autó összetörik, de a személyiség és a belső értékek tartósak és hosszú távon csakis azok állják ki az idő próbáját.

27N

2018. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki külsőre nem tetszik, abba nem tudok beleszeretni sem. Miért olyan nehéz ezt egyeseknek felfogni? Szerintem minden ember így működik.
2018. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Kevésbé jellemző, de előfordulhat.
2018. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elso es a masodik valasz kollazsa az igazsag. Kell azaz kell a kulso vonzalom, nekem elsore mindig az van, hiszen hogyan is ismerhetnem? Meglatom a kulsejet es remenykedem a legjobbakban. De az az optimalis ja tetszik kulsore es ezzel egyszerre van idod megismerni is mondjuk egy helyen dolgoztok, egy kozossegben vagytok. Ugy nem erhet csalodas mint mondjuk par alkalom randi es beszelgetes utan. De igen: igazi komoly kapcsolat (amiert tenyleg erdemes elni, nem olyan, hogy csak a penze kell de amugy ronda es oreg vagy pedig olyan jol nez ki kar hogy ostulok es ossze vissza csal) nincs belso vonzalom nelkul, mondhatni igen az a fontosabb, de kell a kulso vonzalom is. Nyilvan ahol egyik nincs meg vagy mindketto hianyzik nem csufolhato kapcsolatnak, ez serto azokra nezve akik meg hisznek az igazi szerelem majd hazassag happy ever after dologban.
2018. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom először nem tetszett. Ha mondjuk ismeretlenül ír facebookon vagy társkeresőn (ha fent lettem volna valaha), kép alapján biztos nem kezdünk el beszélni. De szerencsére sok időt töltöttünk együtt munka kapcsán és így megismerhettük egymás igazi énjét. Barátok lettünk előbb és csak hónapok után derült ki, hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Együtt vagyunk azóta.


Azt nem tudom, mennyire ritka ez, de létező jelenség.


22N

2018. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És aki nem dolgozhat együtt a másik nem képviselőjével, az ássa el magát? :O :D
2018. jan. 22. 15:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szűrtem ki (mármint azért, hogy nem ő a Brad Pitt.)

Ő a vőlegényem.

2018. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Mit értesz “álmaikban szereplőt” alatt? Nem érzed kicsit az ellentmondást? Ha egy nőnek alapjábavéve van egy személyes álma/elvárása erről, akkor természetes, hogy annak örűl.

Tehát minimum rosszul van megfogalmazva a kérdés. Ha az álmaim csakis személyiség elvárásokhoz fűződnének, akkor biztosan nem szűrném ki őket.

Nem “álompasikhoz” vonzódom, viszont minden kapcsolatban fontos, hogy valamilyen szintü vonzalom fennálljon. Ha nem áll fenn, akkor önmagában a személyiség nem elég.

Az pozitív, ha nem tartod rondának magad, lehet, hogy a te külsődbe is beleszerethet valaki, a szépség szubjektív.

2018. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még, csak szerintem általában nem úgy néznek ki, mint egy modell, ezért senki se veszi észre őket, rájuk se írnak. Sose volt olyan kapcsolatom, ahol a külső nagyon domináns lett volna. Elsősorban, mert magam se vagyok szép, másodsorban, mert elfogadó vagyok a kinézettel kapcsolatban.
2018. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát mivel "álompasik" nem sűrűn szaladgálnak az utcán, ezért mást nem is nagyon lehet tenni. Ha nem nagyon ronda az illető, akkor a személyes higiénia nyom a legtöbbet a latba, ha a külsőről van szó.
2018. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!