Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jellemző az, hogy vannak nők, akik nem szűrik ki kapásból azon férfiakat, akik nem úgy néznek ki, mint az álmaikban szereplők, hanem a személyiségbe szeretnek bele?

Figyelt kérdés
Lányok, van még köztetek ilyen? Nem vagyok ronda, még mielőtt jönne az itteni téves következtetés. Csak kíváncsi vagyok, hogy inkább zömmel mi, férfiak működünk így vagy akad köztetek is ilyen ember? Életkort is írj, kérlek!
2018. jan. 22. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Őszintén én sose értettem ezt az "első látásra" dolgot. Sose voltam vadidegennel randizni. Mindig olyan párjaim voltak, akiket már előtte ismertem, akikkel barátok voltunk. Ha kedvelsz valakit mint embert, akkor a külsejét is szebbnek látod. Vagy hát én ezt tapasztaltam. De nők esetében is. Akikről negatív az első benyomásom, azt külsőre is taszítóbbnak látom, mert akaratlanul is a rossz tulajdonságokat, a hibákat fogom jobban észrevenni. Ha meg kedvelek valakit pont fordítva.
2018. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!