Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan nőt találni, aki nem szeretne gyereket, viszont stílusra nem az az undorító plázap. Icsa fajta?

Figyelt kérdés

plázacicák alatt ezt értem: [link]


én viszont inkább a szolidabb, de mégis csinos nőket részesítem előnyben, akiknek eszük is van, és nem csak arra hogy hogy kell sminkelni.


2018. jan. 22. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
En ilyen vagyok, de nemhogy gyereket, de pasit sem szeretnek.
2018. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Jelen! Nem kérek privit!
2018. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyen vagyok.
2018. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szintén ilyen vagyok. Fél éve megtaláltam azt az embert, aki ugyanígy gondolja. :)

Szóval... ne add fel.

2018. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Messze nem vagyok picsu, natúrsminkelek. Engem főleg itthon találni, nem tudom, más hasonló lányok merre vannak.
2018. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Örülök akkor hogy vannak ilyen lányok. :)


A nagy számok törvényei alapján remélem mihamarabb belebotlok egybe.

2018. jan. 22. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket nem értettem soha, 7 milliárd ember él a Földön, gondolod közöttük egy ilyen sem akad?:D
2018. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az ilyen válaszokat sose értettem...

abból a 7 milliárdból (ami már lassan 8) 3,5 milliárd férfi.

alapból csak magyarországi nők jöhetnek szóba, szóval még egy pár milliárd lejön.

2018. jan. 22. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

Ha magamból indulok ki én csak a könyvtárba, kávézóba járok el, emiatt ezeken kívül még az egyetem ahol a hozzánk hasonló hölgyekkel ismerkedni tudnál.

2018. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igaz, akkor csak pármillióból válogathatsz. Megértem, hogy ez kevés, tuti egy ilyen sincs köztük.
2018. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!