Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban létezik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik a férfiak között az a fajta nézet hogy jó f. nem válogat és valóban azaz elv van hogy örülj ha egy nő összejön?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnőm, akkor én így vagyok vele, akkor jöhet a mennyiség a minőség helyett.
2017. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális férfiaknál ilyen nem létezik.
2017. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Miután a nők figyelme, ami a férfiakat illeti - finoman szólva - nem éppen arányosan oszlik meg, a férfiak döntő többségének nagyon nincs lehetősége válogatni, mivel egészen kivételesnek számít, hogy egy nő érdemben szóbaálljon vele.


Amikor a nők azzal vádolják meg a férfiakat, mennyire igénytelenek, hogy bárki megfelel nekik, csak nő legyen és legyen pulzusa, képtelenek belegondolni, hogy a férfiak, egészen más helyzetben vannak, ők pont a másik végletben élnek.

2017. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó válaszoló elmélete szerint akkor a nők minimális százaléka él kapcsolatban, és az összes többi a legjobb pasikra vágyakozva otthon ül egyedül sötét magányban, és persze az emberek nagy része szingli ezért.. :D

Miközben aki értelmes ember mindig megtalálja a párját. Csak sajnos a lúzerek azt hiszik ők képviselik a többséget, mikor a való életben mindenki max 1-2 ilyen embert ismer, a többiek normálisak és van kapcsolatuk illetve szexuális életük.. Vicces kis álomvilágban élnek egyesek.

2017. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az önbizalomhiány és önmagad megalázásának legmagasabb szintje. És egyben undorító is, de aki így akar élni, az legyen csak igénytelen és boldogtalan egész nyugodtan.


Ez az elv a lusta férfiak között létezik, akik egy szalmaszálat nem tettek azért keresztbe, hogy a nekik tetsző nők szintjét üssék.

2017. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4#, én csak azt írtam, hogy az férfiak többségének pontosan nulla lehetősége van válogatni a nők között. A többit te költötted hozzá.
2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a mennyiség minőség helyett nézet csak addig érvényes amíg le nem szárad a farka valami nemi betegségtől.
2017. nov. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!