Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne kerüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne kerüljek barát zónába?

Figyelt kérdés
Nos, 20 éves lány vagyok, egyetemista igényes magamra. Viszont, ha mondhatok ilyet nem túl "nőies" dolgok kötnek le, és sajnos sokkal szókimondóbb, harsányabb vagyok, mint a legtőbb nő a baráti körömben, vagy a környezetemben. A közvetlenségem, valamint az érdeklődési köreim miatt elég gyakran kerülök haveri zónába fiúknál, akiknél mondjuk én többet akarnék. Jelenleg is van egy egyetemista társam, akivel hasonlóan gondolkodunk, sokat beszélünk, elmentünk együtt inni, simogatta az arcom, a hajam, de félek, hogy megint ott kötök ki, hogy "jó lány vagy, jófej, de mint a haverom"

2018. jan. 23. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:

"simogatta az arcom, a hajam"


Hát a haverok annyira nem csinálnak ilyet egymással, ez nem tűnik barát zónának.

2018. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amilyen tulajdonságokat leírtál, arra a barátaim fele ugrana és fel akarna szedni. Szimplán ne a legjobb srácokra hajts, akik naponta szednek fel lányokat és mindjárt nem fogsz a barátzónába kerülni. (Ha azt mondod, hogy "az átlagos és átlag alatti srácok jönnek be", akkor menten felakasztom magam.)
2018. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb srácot értsük úgy, hogy fuckboyok. Az ilyeneknek a nő a ciciig meg a popsiig látszik csak, leszarják, ha amúgy cuki vagy. Az ilyeneknél a friendzone amúgy sokkal nagyobb elismerés, mivel kötődni képtelenek nagyrészt és csak felpróbálják a ribiket "kiélés" címszó alatt, legfeljebb akkor simogatnak, ha kifogytak a puncibóp 2 napra. A normális srácok meg vagy foglaltak, vagy nem élnek vissza a külsejükkel így, náluk meg azért egy arcsimogatás nem egészen a haveroodás jele 😊
2018. jan. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfiak nem pakolnak nőket a barátzónába, max. ha melegek és még nem jöttek ki a szekrényből, vagy ha valami mentális problémájuk van (autizmus, aszexualitás, szociopátia) és nem tudják hogy kell kezelni az emberi interakciókat.

Ha egy férfinek nem tetszik egy nő, akkor azt közli vele és tovább áll, nem játszik olyat, hogy "tetszel meg minden, de legyünk csak barátok", hanem megmondja neki, hogy ennyi volt, ne raboljuk egymás idejét.

A férfiaknál a friendzone megfelelője a "side bitch" státusz, ami ugyanolyan megalázó egy nőnek, mint egy férfinek a barátzóna, a side bitch az a csaj, aki csak arra van, hogy amikor épp a "fő" barátnője nem ér rá vagy összeveszett vele, akkora side bitch-et elviszi egy menetre, megdugja és kész, egy nő nem csinál ilyen a barátzónába pakolt férfiakkal, mármint soha nem viszi a kapcsolatukat az intimitás ezen fokára. Ha nem akarsz side bitch lenni, akkor bizonyosodj meg a férfi szándékairól és ha nem akar semmi komolyat (lásd. nem mutat be a közeli hozzátartozóinak, nem beszél a magánéletéről és a szándékairól), hanem csak dugni akar veled néhanapján, akkor ne hunyászkodj meg és ringasd magad abban a fals illúzióban, hogy "egyszer talán majd komolyan vesz", hanem mond meg neki, hogy ha úgy nem, akkor sehogy, oszt jónapot.

A side bitch státusz és a friendzone végső soron egyformám megalázó az oda került nőknek és férfiaknak, viszont side bitch-et csak tényleg a férfiak legfelsőbb hányada tarthat, aki képes bevonzani olyan szintű figyelmet, hogy el tudja érni, hogy több nő egyszerre hajtson rá, magyarul egy 50 kilós asztmás kocka nem valószínű, hogy bárkiből is side bitch-et csinál, viszont a nőknél még az alsó polcos trampli is képes bevonzani annyi figyelmet, hogy azáltal férfiakat pakolhasson a friendzone poklába.

2018. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Haj- és arcsimogatás nem éppen friendzone-ra utal, ez szinte tuti.

Na most ettől még lehet, hogy csak dugni akar, ezt neked kell tudnod, kiderítened randizás keretein belül.

2018. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy lejjebb is simogasson meg, akkor már biztos nem fog barátként tekinteni. :D
2018. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szó sincs itt barátzónáról, ha simogatta az arcod meg a hajad... De amúgy fura nekem ez a friendzone férfiaknál, mert személy szerint én jobban szeretek férfiakkal barátkozni, de előbb-utóbb mind nőként tekint rám. Pedig hasonló személyiségem lehet, mint neked, engem is inkább a fiúsabb dolgok kötnek le, csinosan öltözködöm ugyan, de nem vagyok az a "hercegnő-típus", lehet velem poénkodni, sörözni, stb. Erre mégse tesz egyik se barátzónába, pedig én örülnék neki :D Sajnos minden barátság tönkremegy egy idő után amiatt, hogy bepróbálkoznak... Nem azt mondom, hogy ez feltétlen rossz, mert lett már hosszútávú kapcsolatom barátságból, de csak szimplán barátkozni szeretnék a legtöbbel.
2018. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!