Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 év körüli nőnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év körüli nőnek meg lehet már mondani, hogy heló, feleséget keresek, vagy ez ilyen korban is rossz ötlet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Hát, ezzel kezdeni az bunkóság és megalázó a nő számára.


Ezzel magyarul azt mondod, hogy:

"Héé, látom te egy kapuzárási pánikos tyúk vagy, akinek hamarosan lejár a biológiai órája és biztos elkeseredetten és kétségbeesetten keresel már egy férfit, aki nem csak megdug aztán eltűnik, hanem hajlandó veled komolyan is tervezni. Itt vagyok én, hogy tetszek? :) Nyugodtan leadhatod a szintet, úgysem találsz nálam jobbat már ilyen idősen."


Kifejtősen ez így hangzana. Mert, hogy valójában erre is gondolsz. És ez azért egy 30 éves nőnek sértő.

2018. jan. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha korrekt és egyenes beszédre vágyik, akkor igen. Ha nem, akkor az időt is felesleges rá pazarolni.
2018. jan. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha normálisan adod elő és nem rögtön az első találkozás alkalmával, nincs ebben semmi bunkó. Ha valóban tetszik a nő és te is neki, mindketten komolyan gondoljátok, hosszútávon, miért ne kerülhetne ez szóba kulturált megfogalmazásban.

Nekem így lehetne mondani :-P


Egy 30 körüli nő

2018. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Múltkor pl. beszélgettem egy társkeresőn rendes chaten, nem csak ilyen levél váltásos módon. 30 perc után ő már felvázolta nekem a jövőt, ha összejövünk..

Mivel ő már elmúlt 30, leírta, hogy a gyerekei anyját keresi, nincs ideje hónapokat udvarolni. Szóval 1-2 hónap összeköltözés és 1,5 éven belül gyerek.. -.-

Na, azért így ezt ne add elő.. :D Mondanom se kell, nem igazán volt nekem nyerő a dolog, hiába 30 felé közelítek.

Ha már nem az első randin vagyunk és akkor mondja valaki, hogy élete társát keresi, akkor teljesen okés. Első randin szerintem elég annyi, hogy komoly kapcsolatot keres az ember, ha a másik pedzegeti, hogy az mit takar, akkor lehet mondnai, hogy feleséget. Legalább is szerintem ez a normális

2018. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!