Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső és belső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezne az a nő akit elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
És mi az ami kizáró?
2018. jan. 24. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mivel elváltam és a büdös életben nem nősülök meg többé az biztos, ezért tőlem akármilyen is lehet. :D


De, ha fizet 100 millió eurót, akkor elveszem egy hétre. :D 38/F

2018. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég szánalmas, hogy sokan csak vagy túlnyomórészt külső tulajdonságokat írtak (tisztelet a kivételnek). Persze, számít a külső nagyon is, de aki az alapján elvenne valakit feleségül, hogy vékony vagy barna a haja... Hát sok sikert a bíróságon a válópernél
2018. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

12: Ha hozzám jött a barna haj, akkor én amellett hoztam fel belső tulajdonságokat is. Általában ( sőt, eddig kivétel nélkül ) barna hajú lányok tetszettek. Erről nem tehetek:D Ők jönnek be a legjobban. Így igyekszem belőlük válogatni barátnő jelöltet. Nagyon sok barna hajú lány van egyébként, tehát ez nem valami lehetetlen akármi. :)

A belső nálam kb. ugyan annyira fontos, mint a külső. Külső megfog belső megtart alapon. Lehet jobban ki kellett volna fejtenem vagy nem bírtak tovább olvasni 2 sornál, de nem értem miért kell egy ilyen kérdésnél lepontozni az embert. Majd én is lepontozom a többieket, mert nekem nem ugyan az az esetem, mint neki:D Tudhattam volna, hogy hiba egy ilyen kérdésre válaszolni, de hát még mindig naiv vagyok. :)

2018. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem pontoztam senkit, nem is rád értettem. Csak mikor valaki 2 oldalon keresztül ecseteli a külsőt és 3 szóban elintézi a belsőt, úgy vagyok vele, hogy ember, te még nem voltál kapcsolatban, hogy ennyi legyen a szempontrendszered, hogy "kedves" meg "jófej". Legalábbis aki már lehúzott valaki mellett pár évet, tudja, hogy egy kapcsolat kicsit másképp működik. Persze, kell a külső is, a vonzalom, de az nem fogja megmenteni a házasságot meg fenntartani a köteléket, ha valakk csini, karcsú barna és istenien szop.
2018. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet megfogalmazni, érezni kell
2018. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14: Okés, ez esetben bocsi, csak én is írtam barna hajat. :) A lepontozás viszont nem Rád értettem, hanem aki elkövette.

És így van ahogy mondod, csak a külső nem elég.


( kizáró okot azonban ha jól emlékszem nem mondtam: ilyen pl. a dohányzás )

2018. jan. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%

14-es:

Az nagyon fontos, hogy istenien szopjon, megmentheti a házasságot, mert teljesen lefárasztja mind két felet, utána pedig nem lesz energiájuk veszekedni. :D

2018. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%

Na, itt a hiba! Mért kéne bárkit is elvenni feleségül?

Ez nekem magas. Nem a sötét középkorban élünk! Hello!

2018. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!