Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire sablonosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sablonosan szinte az összes nőnek fontos a testmagasság?

Figyelt kérdés
Társkeresőn, főleg Tinderen a bemutatkozó részben sok nő szinte csak egy magasságot ír hogy hány centi. Ennyire kulcskérdés szinte sablonos módon minden nőnek olyan fontos a férfival szemben. A nők 90%-a össze sem jönne alacsonyabb férfival, ennyire egyformák a nők?
2018. jan. 25. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A "bejön neki a magas srác", és a "kizárt, hogy összejöjjön egy magas sráccal", nem ugyanaz.
2018. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez mindig is így volt, ötven évvel ezelőtt is.
2018. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Jah, ez fontos sokaknak. Ha ez sablonosnak számít, akkor az is, hogy a pasik nagy része nem akar olyan barátnőt, aki több kiló mint ők. Hú de sablonos, ugye? hurr-durr minden pasi tök ugyanolyan...
2018. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Tudod, ez olyan náluk mint a farokméret. Nem fontos, csak nagy legyen és vastag. :D
2018. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Én azért írtam ki, hogy a férfiak tudják..kb tudjanak viszonyítani. Nekem eszembe nem jutott h ez támpint h alacsonyabb ne jelöljön be..igaz h a férfiak nagy többsége magasabb nálam..
2018. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Nők... Mindegyik annyira megvan arról győződve, hogy különleges megy egyedi, pedig totál nem azok, mind ugyanaz a sablonos "kislány".
2018. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én sem jönnék össze alacsonyabb pasival. Nyilván te sem akarsz mindenkit. Miért akarsz nálad magasabb nőt?
2018. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt hittem, hogy jaj, legyen magasabb, ilyen fontos stb.


A párom kereken 4-gyel alacsonyabb mint én, és?


Eddig csak az egyik kedves rokonom tett rá megjegyzést, de nem tette zsebre, amit tőlem kapott érte.

2018. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel.Lehet azért,mert nálam szerintem mindenki nagyobb? :)
2018. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Utolsónak: Van, amelyik nőnek belefér, van, amelyiknek nem. Én sem tudtam volna SOHA elképzelni alacsonyabb pasival (172 vagyok). Valahogy mindig 180 feletti barátaim voltak, férjem 186 cm.

Ugyanilyen alkatú barátnőm, mint én, nála 13 centivel alacsonyabb pasihoz ment férjhez. Boldogok, jól megvannak. Először csodálkoztak a rokonok, ismerősök, de minden csoda három napig tart ugye. 20 éve együtt vannak.

Kinek mi...

2018. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!