Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki magányos típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki magányos típusú ember az nem normális?

Figyelt kérdés

3 éve egyedülálló 31 éves férfi vagyok és köszönöm boldog vagyok jól érzem magam így is, nem keresem a társam. Vagy eljön az a lány vagy nem.


Sokszor olvastam itt is, de sok helyen, hogy az ilyen embereknek valami defektje van. Valóban nem lennék normális férfi?


2016. dec. 10. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

nem keresem a társam. Vagy eljön az a lány vagy nem.


Tehát a lánynak kellene megtalálni téged?


Van aki nem találja a társát, előfordul az ilyesmi. De ha igényed sincs rá, nem is keresed 30-on felül, az azért fura!

2016. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább úgy érti a kérdező, hogy nem erőlteti ezt a dolgot, nincs ráfeszülve. Ami pedig gyakran kontraproduktív, szóval érthető.
2016. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
nem értem, akkor minek írsz a társkeresési problémákba.
2016. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem normálisnak érzed magad?
2016. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
már megint a defekte szó,mondjuk ki kérdező:bolond vagy
2016. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális. Az ember alapvetően társas lény, aki nem igényli a társaságot, az nem normális.

Ne érts félre, én is magányos típus vagyok, de tudom, hogy ez nem normális.

2016. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, én is így vagyok vele. Teljesen jól érzem magam. Van normális munkám, van hobbim, vannak barátaim és megvan a szabadságom. Ezt (vagy akár csak egy részét) azért nem fogom feladni, hogy elmondhassam: van valakim. Persze ha találkozom egy olyan lánnyal, aki miatt úgy ítélem meg, hogy a jelenlegi életemből érdemes feladni bizonyos dolgokat, akkor meg fogom tenni. Ha meg nem lesz ilyen, akkor maradok egyedül. Viszont mindkét esetben az enyém a döntés. Nem kell azért mindenáron kapcsolatban lenni, mert a társadalom túlnyomó része ezt várja el.
2016. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ember társadalmi lény, mint a hangya. Nem társas. Elég fura lenne logikailag is, ha párban élni lenne normális. Családhoz az kell, de így is vannak egyedülálló szülők. Tehát konkrétan a szaporodáshoz kell két ember.


Minden normális, amire nem kényszerít akár valamilyen körülmény, és nem bántasz vele másokat.

2016. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
"Az ember társas lény" -lehet, de nem monogám. A férfiak poligámok - szeret(né)nek háremet tartani. A nők hipergámok - mindig a jobbat keresik. Teljesen felesleges belekényszeríteni magad egy párkapcsolatba a társadalmi elvárások miatt, ha nem tudnál 100% boldog lenni benne. Amíg képes vagy olyan kapcsolatot kialakítani, amilyenre szükséged van, teljesen normális vagy.
2016. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem el fog jönni az az idő mikor megérzi az ember. Most még gondolom van karriered, ezer egy dolog. Aztán nyugdíjas leszel, nem tudom hogy a barátaiddal mennyire marad meg a kapcsolat, de ha meg is marad valószínűleg nekik mind családjuk lesz akivel foglalkoznak. Te már nem tudsz majd dolgozni, de ha tudsz is mindegy, ott maradsz egyedül és nem hiszem hogy akkor már annyi dolog lesz amivel úgy igazán le tudnád foglalni magad. Nem vagy defektes ettől, mert ez csak azért áll fen mert még nem volt olyan alkalom hogy igazán érezted volna a magányt. Nem attól leszel magányos hogy nincs párod, hanem attól hogy nincs senkid.
2016. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!