Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy helyes csóró rossz személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes csóró rossz személyiséggel rendelkező férfi ugyanolyanok eséllyel találhat csinos barátnőt magának mint egy csúnya csóró jó személyiséggel rendelkező férfi?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 00:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%

Ez de furfangos :D

31/f

2018. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Találni talán még találhat, de értelmesebb nőt sokáig nem fog tudni megtartani.
2018. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Ha a személyiségével nem fog meg, és emellé még külsőre sem tetszik, akkor végképp nem lesz ebből semmi.

Ez meglepő?

2018. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreolvastam a kérdést. Viszont a lényegen az sem változtat, ha helyes. Ha semmi sincs a személyiségében, ami megfog, akkor lehet felőlem a világ leghelyesebb fickója is, nem fog kelleni. Nem a külsejével fogok ugyanis beszélgetni meg közös élményeket átélni.
2018. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Clay Morrow ***** válasza:
A helyesnek jobb esélyei vannak.
2018. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egy helyes pasasnak akkor is jók az esélyei, ha amúgy jellemtelen, erőszakos, vagy buta. Neki nem kell belső értékeket villantania.
2018. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Egy helyes pasi könnyebben talál barátnőt. Ha nem így lenne, akkor nem lenne tele a világ bántalmazó kapcsolatokkal. Az ismerkedés első fázisa, hogy a felek meglátják egymást és nem az, hogy meglátják egymás személyiségét. Egy csúnya férfi már esélyt sem kap arra, hogy megismerjék.

Van egy csúnya haverom, akinek hihetetlen jó a lelke. Sosem kellett egy lánynak sem. Jobban nézek ki, de sokszor bunkó vagyok. Könnyen találok lányokat lazára és komolyabbra is.

2018. jan. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes, én egyszer éltem bántalmazó kapcsolatban, és az egy ocsmány férfival volt.

A mostani párom kifejezetten jóképű, és kedves, normális is.

2018. jan. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
#8: Érdekes. Itt minden nő hasonló történeteket ír. A valóságban sosem ezt látják az itteni férfiak.
2018. jan. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

9# Nyilvan azt latjak az itteni “ferfiak” amit akarnak es beleillik az elfuseralt vilagkepukbe. Eddig a legszarabb kapcsolatom nekem is elonytelenebb kulseju ferfival volt. Lusta volt, szerencsetlen es hazug is. (Bantalmazo kapcsolatom szerencsere nem volt.) A jelenlegi parom es a sracismerosok alapjan azt tudom mondani, hogy aki normalisan nez ki, annak altalaban a lelkivilaga is rendben van. Nyilvan nem egy noknel sikeres ferfi fog arra sem raszorulni, hogy bantalmazza a baratnojet. (Mivel a bantalmazasnak a celja altalaban epp a no megtartasa, az oka pedig a mindenfele kisebbsegi komplexusok. :) )

De hogy a kerdesre is valaszoljak, csinos nokent egyiknek sem lenne eselye nalam, szamtalan jol kinezo es jo belsovel rendelkezo sracot ismertem eddig az eletem soran, inkabb kozuluk valogatok :))

2018. jan. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!