Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy helyes csóró rossz személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes csóró rossz személyiséggel rendelkező férfi ugyanolyanok eséllyel találhat csinos barátnőt magának mint egy csúnya csóró jó személyiséggel rendelkező férfi?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 00:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

"De gyakorlati példát is tudok mondani. A leghírhedtebb sorozatgyilkosok közt van Charles Manson, Neville Heath, Theodore Bundy vagy mondjuk Albert DeSlavo. Mindketten igazi nők bálványai voltak, omlottak utánuk a nők. Egy ideig élvezték a dolgot, aztán hamar elunták a csodálatukat, és...nem részletezem (orvosilag egyikük se volt elmebeteg). Lényeg az, hogy a legvégsőkig a nőkkel jellemzően azok mennek el, akik megtehetik. Szélsőséges a példa, de megállja a helyét sajnos. "


Nem állja meg a helyét, és kezdek arra gyanakodni, hogy trollkodsz és jót röhögsz a markodban.

Majdnem az összesről olvastam már régebben, de most újból utánuk olvastam.

Majdnem az összes szélsőségesen zűrös családi körülmények között nőtt fel és/vagy igazolhatóan PSZICHOPATA volt, és majdnem mindről elmondható az is, hogy másfajta bűnözésben is részt vett. Az égvilágon semmi, de semmi köze ennek ahhoz, hogy bomlottak-e utánuk a nők, vagy sem.

Kit akarsz tulajdonképpen meggyőzni, és miről?

Ugyanis sem a pszichológiát, sem a tapasztalatainkat nem fogok hitelteleníteni ezzel a remélhetőleg trollkodásból ideírt maszlaggal.


"#18, ha a barátod anno lúzernek volt kikiáltva, és mégis összejöttetek, akkor miért is tartod lúzernek azokat, akik mondjuk pont ilyenek, és ide irkálnak?"


Talán, mert legvadabb álmaikban sem olyanok, mint ő. Ő sosem nyilatkozott volna úgy a nőkről, ahogy itt megteszik azok, akiket én frusztrált lúzernek tartok, és nem is viselkesett a randikon sem lúzerként, a fiatal kora ellenére tudta, hogy kell udvarolni. Másrészt pedig itt legtöbbször felnőtt férfiakról van szó, ő pedig pont akkor jött ki a tinikorból, amikor összejüttünk, most pedig fiatal felnőtt férfi. Távolról sem lúzer.


" Csak mert a logikád szerint most eléggé magad ellen beszéltél.."


Nem beszéltem magam ellen. Engem nem érdekel, hogy ki mennyire sikeres a nőknél, nem ez alapján ítélek, csak annyit mondtam, hogy csúnya, nőknél sikertelen férfi is lehet bántalmazó, és a sok bántalmazó kapcsolat nem bizonyíték arra, hogy a nők a jól kinéző férfiaknak minden xart elnéznek. Ez egyszerűen nem igaz, mivel nem függ össze a bántalmazó hajlam a külsővel és a sikerességgel. Nem fogod fel?


"Senki nem kérte tőled azt se, hogy olyannal randevúzz, aki nem tetszik. De ettől még nem kéne leugatni őket. "


Akkor ugatom le, amikor akarom, akár tetszik ez neked, akár nem. És nem azért, mert ocsmány, hanem azért, mert egy hulladék ember. Pont azért adtam esélyt, mert fogalmam sem volt róla, hogy ilyen.

Bántalmazó, frusztrált, agybajos gyökér volt, és már pár hónap alatt is nagyon messzire ment velem szemben, ki tudja, mi lett volna, ha még együtt is élünk, és sokáig együtt maradok vele.

2018. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%

"Majdnem az összes szélsőségesen zűrös családi körülmények között nőtt fel és/vagy igazolhatóan PSZICHOPATA volt, és majdnem mindről elmondható az is, hogy másfajta bűnözésben is részt vett. Az égvilágon semmi, de semmi köze ennek ahhoz, hogy bomlottak-e utánuk a nők, vagy sem.

Kit akarsz tulajdonképpen meggyőzni, és miről?

Ugyanis sem a pszichológiát, sem a tapasztalatainkat nem fogok hitelteleníteni ezzel a remélhetőleg trollkodásból ideírt maszlaggal."


Majdnem az összes, tehát NEM az összes. Tehát ez nem mérvadó.

Messze nem volt az összes pszichopata sem, így tehát ez is kiesik.

Elkövettek másféle bűncselekményeket is, ez igaz, csak épp ahhoz semmi köze, mennyire voltak vonzóak a nők szemében.

Senkit nem akarok meggyőzni, egy konkrét tényt közöltem, hogy jellemzően azok követnek el nők sérelmére akármit, akik megtehetik.

A tiedtől eltérő vélemény pedig nem trollkodásból ideírt maszlag. Ennyi erővel én is vádaskodhatnék, hogy biztos te trollkodsz.


"a sok bántalmazó kapcsolat nem bizonyíték arra, hogy a nők a jól kinéző férfiaknak minden xart elnéznek."


Ezt elmondhatnád a fórumon azoknak is, akik folyamat olyan kérdéseket írnak ki, hogy üti-veri, megalázza őket a párjuk, és mit tegyenek. Hiába írjuk neki ötszázezren egyszerre, hogy hagyja ott, ha kedves az élete, válaszul mindig egy fátyolos hangon elsuttogott "de szeretem..." lesz a válasz.


"Ez egyszerűen nem igaz, mivel nem függ össze a bántalmazó hajlam a külsővel és a sikerességgel. Nem fogod fel?"


Ez az állításod fals. Ha egy férfi lehetőséget se kap arra, hogy nők közelébe kerüljön, bántalmazni se tudja őket. Mégis hogyan bántalmazhatná őket a párkapcsolatában ha egyszer nincs neki? Hogy töröd el valakinek a karját, akinek nincs karja?

Ezt látod valóban nehezen fogom fel, de biztos én vagyok a hülye.


"Akkor ugatom le, amikor akarom, akár tetszik ez neked, akár nem"


Nem róla van szó, lelked rajta, ha őt leszólod. Az itteniekről beszélek, akiket mindenféle kedves jelzőkkel illetsz.

2018. jan. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
61%

"Ez az állításod fals. Ha egy férfi lehetőséget se kap arra, hogy nők közelébe kerüljön, bántalmazni se tudja őket."


Bántalmazó HAJLAM. Ne aggódj, aki nő közelébe sem kerül, abból lesz a leginkább degenerált. Megint kölkökkel példálkozok, mert ők a legjobb példája annak, milyen, mikor valaki elbäsz rajtuk valamit. Ha Icukának születése óta 6 éves koráig nem adnak édességet, az nem jelenti azt, hogy Icuka nem fogja gömbölyűre zabálni magát az ovis farsangon főleg fánkból és csokis muffinból. Ellenben ha Icuka eleve nem édesszájú, vagy a mamája elmagyarázta neki a saját nyelvén, hogy miért nem jó, ha túl sok édeset eszik (mellette meg kapott néha a nagyitól sütit), akkor icuka nemet fog mondani egy fánk után a többire.

2018. jan. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

"Nem minden férfi, de a legtöbb tényleg szeretne sok nővel lefeküdni. Akinek lehetősége van, nem véletlenül csinálja. Ezt be is valljuk."


Igen, van sok ilyen férfi. De ez sem függ külsőtől, a vérmérséklet, személyiség adott. Ha valaki nem szeretne ilyen férfival kapcsolatban lenni, arra nem az a megoldás, hogy olyat választ, aki nem helyes. Nekem nem valódi megbecsülés az, ha azért teszi, mert nincs lehetősége végigdugogatni a fél várost. Láttam számtalan olyan férfit, akinek sok év egyedüllét után végre összejött egy nő, de elégedetlenkedett, sóvárgott, és irigykedett azokra a férfiakra, akik sok nővel képesek lefeküdni.

Egyáltalán nem jobb társ alapvetően egy férfi azért, mert nem néz ki jól.


"Ha válaszoltál ezekre a kérdésekre, akkor láthatod, hogy a többség nem ilyen válaszokat írt. "


Le is szoktam őket pontozni. ;) Rengeteg közülök álszentkedés.


"Nettó butaság az, hogy a lehetőségeket kihasználja az emberek egy része?"


Az, hogy egy részük kihasználja, természetesen nem butaság. Nyilván van ilyen.

De az viszont nettó butaság, amit látok sokszor az oldalon, hogy ha egy nő rossz kapcsolatban van, akkor az első, amit odaköhögnek neki, az az, hogy nem a jól kinézőkkel kéne összeállni.


"Nem törvényszerű, de általában ez történik. Nem véletlenül alakulnak ki az általánosítások ilyen téren mindkét nemről. "


Már leírtam a lényeget, de leírom még egyszer. Én elhiszem azt, hogy sok ember ilyen alantas, de fenntartom, hogy nem a külsőtől függ, tehát a csúnyábbak közül is jópáran így viselkednének, ha hirtelen sikeresebbek lennének. Csak ugye nem azok, ezért nem derül ki. Akinek pedig nem ilyen a személyisége, neveltetése az nem lesz egy kivagyi, elszállt alak. Ilyen egyszerű. Nekem pedig még mindig nem kellene olyan, aki azért nem ilyen, mert nincs rá lehetősége, az számomra ugyanolyan, mint aki ténylegesen ilyen.

Ez teljesen ugyanaz, mint mikor a megcsalásos témáknál azzal jönnek egyesek, hogy "ne engedd el ide, ne engedd el oda"...stb.

Nekem nem kéne olyan pár, aki azért nem csal meg, mert "nem engedem" (LOL), hogy olyan helyre menjen (pl. buli), ahol erre nagyobb lehetősége lenne. Persze, majd kiláncolom egy szobában, odaküldök 10 kvát, akik csak nézegetik, és ő sem tud tenni semmit, és büszke leszek rá, hogy milyen hűséges.

Na, ugyanez van a "mindenmegtehetek" jellemmel, a nők semmibe nézésével, használati tárgynak tekintésével...stb., nekem olyan pár kell, aki azért nem teszi ezt, mert nem ilyen a beállítottsága.


"Tehát, a pasid szimplán még fiatal volt és nem bontotta ki a szárnyait, mert nem is akarta. Most, hogy kibontotta, ugrana alá 20 csaj. Köszönöm, hogy megcáfoltad a fenti állításod. "


Nem tudom, hány csaj ugrana alá, de annyit tudok, hogy ha most lenne szingli, vszeg nem lenne sikertelen, és jó eséllyel nem lenne elkönyvelve lúzernek (max. nagyon buta/bunkó/bulimániás csajok körében), mert a mostani életének, közegének köze nincs a gimihez.



***


"Ez az állításod fals. Ha egy férfi lehetőséget se kap arra, hogy nők közelébe kerüljön, bántalmazni se tudja őket. Mégis hogyan bántalmazhatná őket a párkapcsolatában ha egyszer nincs neki?"


Nyilván megesik, hogy kapnak lehetőséget. Lásd: exem. És nem ő az egyetlen példa, láttam még jópár hasonlót. Nemcsak a legjobb kinézetű férfiaknak van kapcsolatuk, hanem sok átlagosnak és előnytelenebbnek is.

De tegyük fel, hogy szinte csak a jóképűeknek van, senki másnak nincs. Tegyük fel. :D Akkor ebből miért következik az, hogy azért válik könnyebben bántalmazóvá valaki, mert jóképű, és ha egy nő azért panaszkodik, hogy bántalmazzák, akkor azt kell egyből odaböfögni, hogy "kellett neked jóképűt választani". Én adtam lehetőséget egy csúnya férfinak, és pont belőle vált bántalmazó. Ezzel nem azt mondom, hogy az előnytelenebb külsejűek mind azok, csak azt, hogy NEM-ETTŐL-FÜGG.

Ja, és nem illettem senkit itt most semmilyen jelzővel. Annyit mondtam, hogy ha beledöglötök, akkor is úgy történt minden az életemben, ahogy írtam. Egy ocsmány férfi bántalmazott, egy helyes viszont normális velem, és boldog vagyok vele, és RENGETEG bunkó és/vagy frusztrált és/vagy szemét férfit láttam, és volt köztük mindenféle külsejű, ugyanúgy, ahogy a rendesek között is.


"Ezt elmondhatnád a fórumon azoknak is, akik folyamat olyan kérdéseket írnak ki, hogy üti-veri, megalázza őket a párjuk"


Szerinted annak, ha egy nő ezt eltűri, nem tud kilépni, és azzal jön, hogy szereti az ilyen embert, az az oka, hogy jóképű? Meg ebből arra lehet következtetni, hogy ha felhagynának a "felszínességgel" és a külsőségekkel, és nem jó pasikkal jönnének össze, akkor nem lenne ennyi bántalmazó kapcsolat? Szerintem gyere vissza a Földre, mert másik bolygón élsz.

Az marad benne az ilyen kapcsolatban, akinek semmi önbecsülése nincs, és szinte biztosan van valami lelki sérülése is.

Másrészt pedig, ez nem nőkre specifikus, ugyanis a kapcsolaton belüli erőszak áldozatainak majdnem a fele férfi, még régebben láttam erről statisztikát. Tehát férfiak is ugyanúgy lehetnek bántalmazott felek, csak azt lesz.arják általában, ha nő üt meg férfit, akkor a legtöbben nem is veszik komolyan, röhögcsélnek, ha pedig mentálisan bántalmazzák őket, akkor pedig jó eséllyel vagy elkönyvelik kis puhap.öcsnek, tehát azonosulnak a bántalmazással, vagy pedig elkezdik a nőt hibáztatni (sárkány, biztos menstruál, "triggered", biztos femináci, hisztis királykisassony...stb.). Ha meg nő az áldozat, akkor meg ugye bizonyára azért van, mert nem bír ellenállni a jóképű fazonnak. :D Nagy gondok vannak itt, gyerekek... (tisztelet a kivételnek!!!)


"Majdnem az összes, tehát NEM az összes. Tehát ez nem mérvadó. "


De igen, mérvadó. Mindnél lehet találni valami zűrt, vagy a pszichopátia vagy pedig az extrém zűrös, bántalmazó háttér mindegyiknél fennáll. Több olyan is van, akinél mindkettő. De pl. Charles Mansonnál még az is nyilvánvalóan látszik, hogy más bolondéria is fennállt nála.

Semmi köze ennek a férfi-nő-helyesférfi-megteheti blablához.

Jó lenne elfogadni, hogy nem a külseje és az ellenkező neműeknél való sikerességének mértéke fogja meghatározni azt, hogy valaki milyen ember.

Jó, hogy nem már kimondjuk, hogy a jóképű férfiak xar emberek, mert Ted Bundy vonzó volt sok nőnek. :D

2018. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezt csak így szolidan idebiggyesztem:


[link]

2018. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!