Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg ennyire opportun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire opportunisták?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. ) amelyben a kérdező arról ír, hogy bár volt egy kapcsolata, közben egy másik pasasról álmodozott.

Ez felidézett bennem pár emléket. Többek között pár éve történt, hogy a baráti társaságomban volt egy csaj (igen csinos egyébként), aki talán még tetszett is volna, de mivel a bulikon a barátja torkán dugdosta le a nyelvét, akkora volt a love, nem is közeledtem felé. Foglalt nőre nem hajtok. Pár hónapra rá hallottam vissza a közös barátainktól, hogy a csaj közben rólam áradozott, hogy tetszem neki és milyen jó lenne velem összejönni. (Nem önfényezésből mondom, amúgy nem tartom magam messze átlag felettinek, na.) De említhetném két kolléganőmet is, akik közül az egyiknek friss, a másiknak több éves kapcsolata van, de a múltkor egy harmadik pasasról áradoztak, hogy "ah, milyen jó pasi, múltkor is direkt úgy ültem értekezleten, hogy nézhessem őt" és így tovább.


Ez a mentalitás nekem nem fér a fejembe. Tényleg ennyire gyakori, hogy a nők egy férfivel vannak kapcsolatban, de közben más után ácsingóznak? (Persze kérdezhetném ezt férfiak vonatkozásában is, de nekem most ez a három női példa jutott eszembe.)



2018. jan. 27. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Tényleg.

Egyedül itt áradoznak állandóan az igaz szerelemről. Persze leírni könnyebb mint úgy is tenni.

2018. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, de nem jelent semmit. Max.annyit mint amennyit a fiúk ábrándoznak más lányokról. Sokat ne gondolj bele, nem véletlenül vannak együtt a párjaikkal.
2018. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokfélék vagyunk, ilyenek is vannak, meg olyanok is, akik remekül elvannak nyitott kapcsolatban, olyanok is, akik esküvőig nem hajlandók nemi életet élni, olyanok is, akik egész életükben egy filmszínészről álmodoznak... stb. Ne gondold, hogy az a sokmilliárd nő, aki a Földön él, mind egyforma... Persze, mind menstruálunk, van méhünk, melleink... de nem olyanok vagyunk, mint egy klónhadsereg... :-)
2018. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Eléggé tipikus igen.Ilyenkor jön az,hogy a nő egyre inkább uralkodni akar a párján,őt teszi felelőssé a saját érzelmi válságáért mert nem képes szembenézni saját magával.De mint biztos ponthoz persze azért ragaszkodik a férfihoz.

De innen már nem nagyon van visszaút,csak idő kérdése és megcsalás lesz,aztán amikor már biztos a másik jön a szakítás.Jobb esetben a fasziban van annyi tartás és önbecsülés nem megy bele a játékba és ő dobja a csajt.

2018. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem a nők ellen beszélek. A férfiak között is furcsállom, ha kézen fogva járkál a csajával, amúgy meg más nőkre csorgatja a nyálát, hogy "fúú, de d.gnám, gecc".

Talán azért különös ez nekem, mert alapból nem zavar az egyedüllét, ezért csak akkor jövök össze egy csajjal, ha nagy a motiváció, ha tényleg őt tartom a legjobbnak/legvonzóbbnak. De ez a "jobb híján együtt vagyok valakivel, de másról álmodozom" dolog tényleg idegen és különös a számomra.

2018. jan. 27. 12:38
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a legtöbb nő akkor ácsingózik másik pasi után, ha az adott párjával nem maradéktalanul boldog. Szóval szerintem abban semmi baj nincs, ha valaki lecserél valakit, ha a másikban jobb partnert lát és boldogabb vele. Most nyilván az, ki mennyire egyenesen kezeli a dolgokat, és ki mikorra időzíti a szakítást és van-e megcsalás a szakítás előtt, az sokat elmond az adott emberről, de felhőtlen kapcsolatban lévő nő nem áradozik más pasikról.
2018. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont annyira gyakori mint a férfiaknál.
2018. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!