Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétértelmű jeleket ad felém....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétértelmű jeleket ad felém. Szerintetek mit érez? Nem tudok rajta kiigazodni. Vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe kb 6 évvel ezelőtt nagyon szerelmes lettem már abban a pillanatban mikor megláttam. Elkezdtünk beszélgetni tényleg tök egy hullámhosszon voltunk. De akkor nem lett belőle semmi mert aztán a beszélgetések stb ritkultak. Nembaj elfogadtam, nekemis lett egy kapcsolatom. Ezalatt a 6 év alatt sokat gondoltam rá attól függetlenül. Mostanában újra össze futottunk egy két szórakozó helyen tök véletlenül, táncoltunk, beszélgettünk. Mondta ő is sokat gondolt rám meg hogy mindig tetszettem neki stb. De most ki kellett mennie Angliába 4 hónapra de interneten ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot, újra elkezdtünk beszélni. Teljesen érdeklődő velem szemben, érdeklik a dolgaim, nagy regényeket ír, elhülyéskedünk meg minden. DE! Valamelyik nap mikor elmondtam neki egy magánéleti problémám ezt írta "mire valók a barátok". Most akkor én neki barát zónába vagyok? Teljesen összezavar, két értelmű jeleket küld felém... Van amikor meg olyanokat ír hogy "nekem jó lesz bármi csak te csináld :)" (itt épp kajákról beszéltünk. Szerintetek? Ne képzeljek ebbe bele többet? Teljesen megzavarodtam, 6 év alatt teljesen sose tudtam elfelejteni és most újra elő bukkant :/
2018. jan. 27. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudatni akarja, hogy számíthatsz rá, és nem utasítana el. Ettől függetlenül kelhetsz csupán szexre is, azt ennyiből nem tudom leszűrni.
2018. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagytok, ezt le kell tisztázni egyszerűen.

Meg kell beszélni a neten, hisz ne húzzátok már négy hónapig egymás idejét. Én azt tapasztaltam, hogy ezt a férfi is sokszor kezdeményezi, hogy tisztázásra kerüljön a viszony milyensége, de ha a férfi nem, akkor én.

Kérdezz rá, de ne rébuszokban, hanem totál egyérelmű tőmondatokban.

Figyi, te nekem kezdesz többet jelenteni. Hazatérted után el tudnál e velem képzelni egy olyan igazi randit, vagy akár úgy is kérdezheted, hogy párkapcsolatot.

Szeretném ezt veled tisztázni, hogy ne keltesek magamban hiú reményeket, ha te más szemmel nézel rám. Köszönöm a megértést és a választ.

Ennyi.

2018. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ilyen téren ő félénk szóval nem hinném, hogy ő kezdeményezné ezt a témát. Én szintén félnék konkrétan rákérdezni ilyesmire. De mondta, ha hazajön mindenképp szeretne találkozni velem mert, hogy én teljesen más vagyok mint a többi ismerőse...
2018. jan. 27. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak félős :)

"Mire valók a barátok" kíváncsi volt, hogy megerősíted-e.

Beszéld meg vele, ahogy előttem már mondták.

2018. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz félős, csak magadnak teszel tönkre négy hónapot, mert lehet, hogy mindent csak beleképzelsz, vagy lehet, hogy még ő sem tudja, hogy mit akar, és így esetleg hiába sóvárogsz utána. Te dolgod.

Én is félős voltam, de gatyába ráztam magam, mert szeretem magam annyira, hogy a lehető legjobban hozzam ki az éveimből, az életemből. Te életed, te tudod. Én megkérdezném. Fog rá válaszolni. Nekem még nem volt, aki ne válaszolt volna ilyen helyzetben, sőt nekik is jobb, ha le van tisztázva, csak megkönnyíted a dolgát.

2018. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy nem fog rá válaszolni. Tudom, hogy fog. Csak inkább a visszautasítástól félek és attól, hogy utána milyen kellemetlen lesz pl ha megint összefutunk majd vagy valami... :/
2018. jan. 27. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha csak barátnak tartana akkor nem adna kétértelmű jeleket.Sztem most nincs ideje egy kapcsolata.
2018. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tartaléknak jó vagy, de nem véletlenül nem lép.
2018. jan. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen ment ki, vagy kint is marad majd? Vagy esetleg ő sem tudja még és emiatt nem akar belemenni veled semmibe. Sok dolgot kellene tisztáznotok.
2018. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Idéglenes ment ki csak. Áprilisban jön haza...
2018. febr. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!