Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részénél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részénél a kedvesség figyelmesség rendesség mennyire megjátszott viselkedés annak érdekében hogy a nőt megszerezzék főleg szexuálisan?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 18:08
1 2
 1/20 Gál Zoé ***** válasza:
76%
Nagyon.
2018. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Eléggé.
2018. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet azt mondani hogy a rendesség figyelmesség kedvesség nagyon ritka tulajdonság a férfiaknál?
2018. jan. 27. 18:11
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha valaki nagyon dugni akar, bármit meg fog neked játszani, ha olyan ember.
2018. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Én 33 éves férfiként azt mondom, ha nem vagy magabiztos (én sajna nem), akkor lehetsz te a legkedvesebb, legfigyelmesebb, legháziasabb férfi, úgy fog kidobni a nő pár hónap vagy 1-2 év után (bár legtöbbször jó a szimatuk és össze sem jönnek veled), hogy a lábad nem éri a földet. Sok tapasztalat beszél belőlem.
2018. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Már nem azért, Kérdező,de a kérdésben megfogalmazott állításod szerint a férfiak nagy része valami Sztálin típusú zsarnok, primitív ősállat, és a tisztelettudás, intelligencia csak színészkedés náluk...
2018. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak azt teszik, amit a nők szex-szel jutalmaznak. Ha a szépet kell tenni, hogy szexhez juss, akkor azt fogják tenni. Ha lehazudni a csillagos eget, akkor azt.
2018. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég soknál ahhoz, hogy emiatt hátrányba hozzák azt, akinél nem megjátszott, hanem őszinte.
2018. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Soknál igen. Ezért nem kell rögtön lefeküdni velünk. Ha tettszel kívül belül, akkor nem tántorít el minket hogy nincs szex mondjuk akár pár hónapig. Ez egy jó szűrő annak aki biztosra akar menni. Sajnos kevesen élnek vele, aztán jön a siránkozás...
2018. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mai nap sok ilyen hasonló kérdés született itt.

Nem gondoljátok hogy nagy problémák vannak?!?! Mert szerintem igen.

A kérdésre a válasz igen. Mondom ezt nőként. De hozzáteszem az a pasi aki így megjátsza magát hogy kapjon sexet...hát elég gáz. Én direkt meg is szívatnám az ilyet.

Ma olvastam éppen, higy sok az életképtelen férfi, nem férfiak, nem akarnak elköteleződni, nem tudnak férfiként viselkedni. Ezt egy férfi mondta. Igazat adok neki. Na itt megint a kérdésed kérdező, hogy aki így viselkedik az nem férfi! Az egy semmi,nulla alak. És ilyennek nem is lenne szabad egy nőnek sem lefeküdni. Nem a nőkben van a hiba úgy gondolom és úgy látom. A feltett kérdések.is ezt mutatják, mert nem egy ilyen kérdést tettek már itt fel.

2018. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!