Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Ha a párotok otthon (csak kettőtök között) "kislányosan" viselkedne.

Mint egy kis védtelen, szeretetre vágyó, nevetgélő, ártatlan nő lenne, holott mások előtt épp az ellenkezője.



2018. jan. 25. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2018. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Majdnem azt hittem ezt a kérdést én tettem fel :D

Az én párom nem bánja, bár sokszor megkérdi hogy mégis hány éves vagyok

2018. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Clay Morrow ***** válasza:
26%
Ha nem menne az agyamra, illetve nem túlozná nagyon el, még tetszene is.
2018. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem túlzottan! Kort is írjatok köszi
2018. jan. 25. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
nagyon jó. állna a cerka 0-24 -be! 25f
2018. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Cuki lenne.

21/F

2018. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

És miért játszod az agyad? De ha már itt tartunk, a párod vagy más előtt vagy önmagad?

31/f

2018. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha emellé egy vadmacska az ágyban, akkor főnyeremény. :)
2018. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

" Ártatlan" "Védtelen" "nevetgélő" "kislányos" "mások előtt épp az ellenkezője "

Ez olyan mint a nő megjátszaná magát. Legalábbis szerintem a "színészkedés" a megjátszásról szól. És egy normális embert ez totálisan kiábrándítja és elriasztja . A Férfi egy kapcsolatban nyilván adni akar a másiknak, szereti "védelmezni" a párját. Szeretheti "babusgatni", óvni, maga mellett tudni . DE! Ha ez csak akkor bukik ki a férfiból amikor a Nő "kislányosan" viselkedik (és máskor nem..más előtt..tehát ez az otthoni színészkedés) próbálja felhívni magára a figyelmet (lehet nem tudatosan cselekszik, de van +direkt" a cselekedeti mögött) cuki hang, cuki nevetés. védtelennek mutatni magat, hogy a Férfi foglalkozzon veled. Na ez így viszont olyan mint a sintér pórázára kötött kutyával. Szerintem a párod nem a gyermeked, és a férfi nem az "apád" de nem is egy olyan férfi akinek mindig megkell kell hódítania téged! Csokólgasson, babusgasson, hízelegjen neked, dícsérgessen, hogy" jajj de kis édibédi pici cuki falat vagy, oh kicsim hány éves vagy, jajj de szeretlek hmmhm hmhm "A nők egy része ilyen téren szívesen marad gyerek és SZÍNÉSZ És buta! Mert ez egy nagyon idióta viselkedés amikor a párod előtt "kislányoskodsz". Szerintem sokan hagyják magukat megtéveszteni, hogy eleinte igenis vonzónak érzik a kislányos bájt, és ez tetszik. De nem! Egy nő (és a férfi is ) Legyen mindig önmaga! Csak semmi megjátszás. Nyilván mások előtt és amikor csak a barátoddal vagy máshogy viselkedsz,de amiről te írtál kérdező..azt inkább a 17-18 évesek csinálják. Max. De inkább az alatt.

2018. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem hiszem. :)

23/f

2018. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!