Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a mai férfiakra a magabiztosság az élet legtöbb területén?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így általánosságban kijelenteni.


Egyéntől függ minden.

2018. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jellemző, természetesen az élet minden területén.
2018. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mennyire húzható rá egyetemelegesen a ma élő férfiakra egyénenként, hogy ő egy "mai férfi"? Semennyire! Ergo a kérdés hibás.
2018. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Mindig voltak magabiztos emberek és olyan tedd ide, tedd oda emberkék.
2018. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kik a mai férfiak? A 18 éves Petitől a 65 éves Béla bácsiig mindenki?
2018. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem reális, hogy valaki huzamosabb ideig mindenben magabiztos legyen. Kevés olyan ember van, akiknek ez összejön, nemtől függetlenül.
2018. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért rugőzunk azon, ki a mai férfi. Az ember állandóan változik, ha bevallja, ha sem, ha tud róla, hanem. Ebben a változásban benne vannak a minket érintő környezeti (technikai,szociális, kulturális stb.) változások is, magyarul, haladunk a korral. És ez alól senki sem kivétel. Szóval, a mai férfi az, aki ma itt van: a 18 éves srác, vagy 65 éves Béla bá.

Szóval, marad a feltett kérdés, ne köntörfalazzatok. ;)

2018. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok, de tegezhetsz is
2018. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően az emberekre nem jellemző. Én úgy gondolom, egészséges önbizalmam van. Nem hencegek soha, nem vagyok magamtól elszállva, de ki merem mondani, hogy valamiben jónak érzem magam, vagy elégedett vagyok azzal, amit elértem. Sokaknak ez, amilyen én vagyok, már önteltség. A mi kultúránkba nagyon beleivódott, hogy szerénynek kell lennünk... Ez pedig elcsúszott egy olyan irányba, ami számomra visszataszító. Már ha megdicséred egy ember frizuráját, azzal jön, hogy jah, áh, ez tök olcsó volt, meg nem nagy kunszt... Én meg rá merem vágni, hogy köszönöm, nekem is nagyon tetszik. És bizony van, aki vágja a pofákat erre is. Sajnos.


Pedig önbizalom nélkül nincs előremenetel.

2018. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Álszerénység már hallottál 9-es? És intelligenciáról? :) Megsúgom, aki a legjobban ódzkodik a dicséret hallatán (frizura pl. ) az első fogalmat magáénak tudhatja, a másodikat nem. És ezeknek az embereknek van a legnagyobb magabiztossága... ;), az ego mindenek felett.
2018. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!