Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet hatékonyan elkerüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hatékonyan elkerülni a szerelmet?

Figyelt kérdés

Elegem van a plátói szerelemből. Már a harmadik nő iránt érzek többet, de sajnos ők nem viszonozták. Mégegyszer nem akarom ezt át élni, mert akkor megölöm magam...


F23


2018. jan. 27. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nem ismerkedsz senkivel, a saját dolgaiddal foglalkozol.
2018. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb, hogy ezt nem lehet kikerülni, mert sajnos magától jön. Hiába próbálod lefoglalni magad másvalamivel, mégis simán bele tudsz zúgni valakibe. Nekem ne mondja senki, hogy ki tudja ölni ezt magából, mert hazudik. Ne add fel, rengeteg nő van még a világon, találhatsz olyat, aki viszonozni is fogja az érzéseidet. Igaz, én sem találtam senkit eddig, pedig jóval idősebb vagyok nálad, de egyszer talán...
2018. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láss a rózsaszín köd mögé és vedd észre, hogy az emberek 99%-a egy önző érdekember és csak használni akar.
2018. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Balázs?
2018. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne ismerkedj, ne kerülj bizalmi kapcsolatba másokkal, maradj a munkakapcsolatnál.
2018. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el kamionozni és járj haza havonta három napot, de abban a három napban is max a szülőkhöz menj. Ez elég hatásos módszer, és a havi fél milliós fizu sem rossz.
2018. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os...csak fele annyi és olyan minőségű kajáért 1,5x annyit fizetsz mint itthon,megbüntetnek úton útfélen...500ból lesz 300:).

Kérdező: fejben dől el a dolog. Szerintem azért sem kellesz a nőknek,mert könnyen leszel szerelmes semmi kihívás nincs benned.

Megölöm magam...wááá ez az igazi férfi:))

Növessz tököt,légy felnőtt,légy férfi. Kudarcokat tanuld meg kezelni,légy sikeres a nőknek sikeres pasi kell. Legyen önbizalmad és tartásod.

2018. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!