Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy gyerekes anyának aki 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes anyának aki 21 éves szerintetek mennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Vagy a mostani 20-25 éves srácoknak ez kizáró ok lehet?

2018. jan. 27. 22:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Én 21 évesen lettem egyedül a saját döntésemből.


Szerencsére vékony voltam, és csinos, egy hónap alatt többszáz levelet kaptam normális, sikeres és helyes! férfiaktól. Nem csak szexre. Igaz, a legtöbb olyan volt, akit az anyja egyedül nevelt, vagy gyerekek közelében dolgozott, vagy odáig volt az unokahugáért, edetleg egy barátja gyerekéért.


Meglepően sokan voltak azok is, akik még egyetem mellett dolgoztak.


Korábban sosem hallottam arról, hogy egyszerre a kettőt akár egy ismerősöm is csinálná, hacsak nem gyakornok volt.


Simán van rengeteg jó parti 30 alatt, de akármilyen megfelelőnek látszik is a másik, a szerelmet nem lehet erőltetni.


Egy csomó férfival randiztam is, jófejek voltak, rendesek voltak, helyesek voltak, de egyik sem mozgatott meg.


Most 5 évvel később sem találok olyat, aki felkelti az érdeklődésem.


Talán velem van a gond, de az biztos, hogy lehetőségem ezer meg egy lett volna.


Ha a barátnőd nem dundi, vannak tervei és tesz is értük, önállóan él, akkor simán talál "minőségi" huszonévest.

2018. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
45%

21 évesen szültem, 24 voltam, mikor külön mentünk. (10 éves kapcsolat volt)

Innentől velem egykorú, vagy fiatalabb pasijaim voltak. A leghosszabb egyedül töltött idő 10 hónap volt, és nem azért, mert nem kellettem senkinek, hanem mert az utolsó szakításom nagyon hazavágott és nagyon nehezen léptem túl rajta (én szakítottam, de ezt nem részletezném, nem ez a téma.)

De akkor is lettek volna jelentkezők, meglepő módon a 20-22 évesek kedveltek a legjobban :D (Legfiatalabb udvaró 17 volt, a legidősebb 35, de ez utóbbi korosztály nem is nagyon fordult elő körülöttem. Mondjuk nem bánom :P)

10 hónap után, 2 héttel a 27.szülinapom előtt jöttem össze a párommal, aki akkor 23 éves volt :D

Idén leszek 30...

2018. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
22 volt exem amikor összejöttünk...17évesen szűlt. Sokáig jól elvoltunk,de pár év után rájött 18-19-20éves lányok életét be akarja pótolni. Bulik pasik ....
2018. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23as vagyok. Ismerek más párokat is ahol a lány fiatalon lett terhes és nem a vérszerinti apuka volt az igazi. Nos az ilyen lányok ma mind mind boldog párkapcsolatban élnek. Sokuknál a szülők voltak akiken múlt a lányuk második esélye. Pl exemet lekötötték a gyerekkel munkán otthon kellett gubbasztania ezért is lett kapcsolat alatt lázadó.Több ismerősömnél viszont,volt egy olyan megálapodás amikor a gyerek 9hónapos 1éves lett a lány szerelmi életét segìtették. Értem ez alatt hétköznap1-2 alkalommal 2-3órát hétvégén 0,5-1napokat vigyáztak rá néha!!!Kapcsolatot nem lehet két pelenkázás közt ordìtó gyerek melett megalapozni. És egy ilyen kapcsolatnak bizony erős alap kell.
2018. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Elég komoly kizáró ok, senki nem akarja más zabigyerekét nevelni.
2018. aug. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

#25

Zabigyerek=> Apa kiléte ismeretlen, vagy épp ismert, de törvényileg nem ismeri el a gyereket.

Fattyú=> Házasságban élő ember házasságon kívül született gyereke.

Ez egy házasság, hosszú kapcsolat után nem mondható el, így a kifejezés is téves, nem beszélve arról, hogy a 21.században már ezek a megnevezések, titulusok már elavultak.

Nem kell senki gyerekét nevelni, de másokat sértegetni sem kéne.

2018. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mivel épeszű férfi nem akar egy fattyút magának, így jó nehéz dolgod van. Nem várhatod el egy férfitól, hogy más fattyát nevelje.

A legszebb az lesz, amikor a kis görcs majd odaáll elé, és közli vele hogy nem parancsolgathat neki, mert nem az igazi apja...


#18 kisapám, más a házasságon belül született kakukkfióka, és más a vadidegen jövevény gyerek. Amúgymeg honnan a fenéből szedted ezeket az adatokat? Gondolom valami bulvárszemét oldalról.


#26 senkit nem sértegetek, a nevén nevezem a dolgokat, aki ezt magára veszi és sértésnek fogja fel, az nézzen alaposan magába.

2019. aug. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!