Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28-30 feletti férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-30 feletti férfiak, akik 200 nettó körül vagy alatta kerestek. Hogy élitek meg, hogy emiatt a legtöbb nő levegőnek néz titeket?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 17:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nem a legtöbb nővel akarok járni, de előnyként. Legalább önmagukat kiszűrik az aranyások ezzel.
2018. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Semmi hátrányát nem érzem. Ha mégis valaki ezt nézné, azzal amúgy sincs sok dolgom, örömmel búcsút intenék. :)
2018. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
49%

Kijöttem Angliába összeszedni magam anyagilag diplomám meg hobbijaim is vannak de kijöttem rátalálni magamra.


Pár év és hazamegyek aztán elkezdek újult erővel ismerkedni de úgy hogy megválogatom mert már sejtem "kit keresek" avagy milyen típúsú nőt társamnak.


29 F

2018. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
Örülnél vidéken ennyit keresnél, a legtöbb nő se keres ennyit, mellegles honnan veszed, hogy majd keveselni fog egy nő 200ezer nettót magyarországon? Te kur, vákkal ismerkedsz?
2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%
Talán nem kellett volna ezt natybetűvel a homlokodra tetoválni. Gondolom rád van írva valahol, hisz másképp honnan tudnák.
2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%

De sok selejtes h..lye gyerek van ezen a gyk-n komolyan mondom.


Hazánk brt keresete most lett kb 186000 Ft. Ennek számoljátok át a nettó értékét. EZ AZ ÁTLAG!!

Mégis mit rinyáltok ti azzal, hogy kb nettó 200 ezret kerestek?

Csak azt nem tudom, hogy mégis milyen agyi szintre kerestek ti annyit, mert sok nem szorult belétek az biztos.


Ja, kérdező, és kiknél próbálkozol? Anyagias p...csáknál? Így jártál akkor.

2018. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
9%
Köszi a lepontozást.
2018. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%

Sok nőt nem a pénz érdekel, hanem a viselkedés. Ha a férfi nagyvonalú, jószívű, azt megérezni...

Egy csokor hóvirág, vagy más apróság is elég. Nagyon sok magányos lány van, aki nem akar nyakláncokat, csak épeszű beszélgetéseket. Elég nekik, ha van munkád (és nem anyád nyakán élsz).

2018. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Miamiba persze, hogy levegőnek néznek 200ezer nettóval, de te milyen országban is élsz?
2018. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
8%
30 evesen azert eleg karcsu. Diakok keresnek ennyit a fovarosban.
2018. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!