Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28-30 feletti férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-30 feletti férfiak, akik 200 nettó körül vagy alatta kerestek. Hogy élitek meg, hogy emiatt a legtöbb nő levegőnek néz titeket?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 17:09
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedéskor, hanem utána, fél év.-
2018. jan. 28. 18:44
 22/33 anonim ***** válasza:
#2-es, a hóvirág védett :D
2018. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10%

Egyrészt megszoktam a dolgot, másrészt rájöttem - kis késéssel ugyan, de jobb későn, mint soha - hogy a párkapcsolatok feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Egyszerűen deficites időpocsékolás, és az átlagférfi esélytelen. Nem jobb ötlet akkor már, ha olyasmivel töltöm az időm, ami NEKEM jó, és hasznos, ahelyett hogy elpisálom az erőforrásokat valami olyasmire ami majd talán sohanapján megtérül?

Ezen gondolkozz el.

2018. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
24%
350 nettót keresek, és levegőnek néznek, mert nem hirdetem hogy fasz@gyerek vagyok. Bezzeg a 150-et úgy ahogy kereső, szakadt bmw-s nagyarcot azt nem nézik levegőnek. De hát ilyen az állatvilág, a hím pavának sem ésszerű okból van a díszes tollazata, hanem hogy a nőstényeknek reklámozza magát. Az ember állatnál sincs másképp, csak itt a tollak helyett magassággal, izommal, drágának tűnő órával, ruhával, autóval, dumával kell reklámoznia magát a hímnek, hogy a a nőstények felfigyeljenek rá.
2018. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha neked fél év nem elég arra, hogy bebizonyítsd, milyen jó fej vagy, milyen klassz ember és isten az ágyban, akkor téged nem a pénzedért néznek levegőnek fél év után, hanem mert sosem szerettek első perctől. Ha egy nő szeret egy férfit, akkor nem érdekli mennyit keres, sokszor még az is oké ha a pasi megveri. Szomorú, de ez van. A szerelem vak. Meg süket és falábú. Neked meg nem a pénzeddel van baj.
2018. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de Borsodban a nettó kétszázas kereset az nagyon jónak számít.
2018. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 MolotovPunk ***** válasza:
94%

Úgy élem meg,hogy akármikor lehetne barátnőm,csak a mostani jelentkező nők közül jelenleg egy sem jön be nekem.Mellesleg nem minden nőt a pénz érdekel,hidd el.Egyébként mikor volt barátnőm,érdekes módon azt sem nagyon az érdekelte mennyit keresek.

Mellesleg Magyarországon a 180-200 ezer nettó viszonylag jónak mondható fizetés.Nyugat Európában persze már kevésbé jó de ott a fizuk is lényegesen jobbak...


30/F

2018. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
35%

Telibeszarom. Már megszoktam hogy a nőket a jó külsőn meg a pénzen kívül más nem mozgatja meg, én meg nem vagyok olyan hülye, hogy hagyjam magam lehúzni, ők meg bosszúból levegőnek néznek :D Fúúúúú de szar most nekem :DDDDDD


"honnan veszed, hogy majd keveselni fog egy nő 200ezer nettót magyarországon? Te kur, vákkal ismerkedsz?"


Ha talál olyan pasit, aki megkeres 300 nettót, akkor kevesellni fogja. 300 több mint 200.


"De sok selejtes h..lye gyerek van ezen a gyk-n komolyan mondom."


Te igazán tudhatod, milyen az...annyi baromságot hordtál össze, mint a sokéves átlag.


"Ja, kérdező, és kiknél próbálkozol? Anyagias p...csáknál? Így jártál akkor."


Tekintve hogy lassan már csak ilyenek maradnak, van más választása? Akkor mondj egyet.


A piros kezeket visszaadtam.

2018. aug. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Jaj, visszatért a hűdekemény "piros kezeket visszaadó", 49-es iq-jú életművész :D
2018. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
44%

#29 fáj az igazság? Érvelni luxus, csak az óvodás kisdedó személyeskedés megy?

És te pampogsz itt IQ-ról, megaLOL :D kaptad is helyből a piros kezet.

2018. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!