Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti is észrevettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti is észrevettétek, hogy a normális férfiaknak nincs önbizalma, az idiótáké meg az egekben szárnyal?

Figyelt kérdés

Manapság mintha előny lenne, ha valaki hülye. Semmi gondjuk, szinte lubickolnak, nem aggódnak semmi miatt. Hihetetlenül magabiztosak, nőjük is mindig van, sőt, gyakran több vasat is tartanak a tűzbe. Egyfelől irigylésre méltó, ahogy élnek, más részről viszont rossz nézni, ahogy fittyet hánynak mindenre, ami normális, bevett és hétköznapi. A receptjük ennek ellenére úgy tűnik, működik.


Ezzel párhuzamosan azok a fiúk, férfiak, akiknek valóban okuk lenne a magabiztosságra, mintha tudatosan vonulnának el a háttérbe. Intelligensek, udvariasak, műveltek, tájékozottak, ismerik az illemet, úriemberek, belső értékek egész tárházát tárják elénk - mégis mintha szégyellnék ezt. Mintha a partvonalról figyelnék a nagyok meccsét. Mondanom sem kell, ez az a típus, amire "papíron" minden nő vágyik, de mégis az első típus a nyerő, akinek viszont nagyon jó a marketingje.


Ti is szembesültetek már ezzel a jelenséggel? Mit gondoltok, van rá esély, hogy ez a dolog egyszer még visszaálljon a normál kerékvágásba? Vagy inkább azzal számoljunk, hogy ez már csak rosszabb lesz? Manapság már szégyellnivaló az, ha normálisak vagyunk?



2018. jan. 28. 20:53
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
A kínálat a kereslethez igazodik.
2018. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sajnos. 😔
2018. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én is észrevettem... erre szokták mondani, hogy üres hordó kong a leghangosabban.

Ha viszont valaki csak meghúzódik, annak az a hátránya, hogy nem fogják észrevenni a nők, mert egész egyszerűen még a látezéséről sem fognak tudni! Akinek van mire felépítenie az önbizalmát, az építse is fel! Az, hogy nem vagy nagypofájú, még nem ok arra, hogy ne bízz magadban. :-)


29/N

2018. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
89%

"Minél több a tudás,

annál kisebb az egó.

Minél nagyobb az egó,

annál kisebb a tudás."


Albert Einstein


Nem kell hozzál lánynak lenni.

2018. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”


/Charles Bukowski/

2018. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
63%

"Ha viszont valaki csak meghúzódik, annak az a hátránya, hogy nem fogják észrevenni a nők, mert egész egyszerűen még a látezéséről sem fognak tudni!"


Pontosan erre gondolok amikor a kereslet-kínálatot említettem,ahhoz,hogy egy ilyen valaki előtérbe kerüljön nagyrészt olyanná kellene válnia mint az egóhuszároknak.Jól van ez így köszönöm:) én nem kavarodom a ba*omarcúak közé a csajszik meg akkor érjék be azokkal akiket észrevesznek mert még a végül tenniük is kellene egy kapcsolatért.

2018. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
50%

Talán így van de ha nem kellünk szószerint senkinek akkor ez van ez nem ad önbizalmat lehet az ember akármilyen belső értékes udvarias művelt és érzelmileg inteligens

ha nem nyerő ekte nyerő külsőre vagy valahogy traumatizálódott akár csalódások által.


Nagy hiba például hogy amikor az ember szerelmes lesz idealizálja a lányt és azt hiszi minden rendben lesz, de sokszor kiderül hogy bilibe lóg a keze.


Kiszemeltje nem egyjóságos király kisasszony ő maga pedig messz nem herceg.


Lassan én is feladom egyszerüen minden összeesküszik az ember ellen csak hogy ne legyeb párja, önbizalma.



Annyi tényező van.


Itt van az egzisztencia ha van ad önbizalma ha nincs leértékeli magát sok ember persze mondhatjuk rá hogy míly 9indokolatlanul is teszi ezt hiszen sok férfinak semmilyen nincs mégis népszerű a nőknél.


A helyzet az hogy vannak ilyen vagy olyan okoknál fofva inrovertált és alapvetően nyugodt romantikus melankólikus múltba révedő és érzelmes személyiségű férfiak akiket nem ért meg a világ.


Hisz ezek a férfiak a biztonságot az állandóságot a szeretet és a romantikus szerelmet keresik.


De hol van ez egy extravertált magabiztos hangos nyüzsgő életvidám férfihoz sehol.


Ezért vannak egyesek egyedül mások meg mindig találnak társat.


Ki tudja talán még karma is.


Már nagyon én sem tudok reménykedni.


Öregszem és egyre jobban értékelődök le pedig látszólag nem lenne rá okom.


Így járnak a társfüggők gyedül és magányosan hallnak meg rossz esetben.


30 F

2018. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk van önkritikánk, tisztában vagyunk a hibáinkkal. A nagyképű divatmajmok viszont az önkritika szót akkor sem ismernék fel, ha az értelmező kéziszótárban látnák.


Az valóban igaz, hogy az ilyen Tahófalviaknak mindig van barátnője, de azért kíváncsi vagyok annak a lánynak a személyiségére aki összejön egy olyannal.


De ettől függetlenül én sokszor azt érzem, hogy nincs már szükség arra amiért mi élünk. Udvariasság, hűség, intelligens viselkedés. Egy haveros lerészegedés helyett a párunkkal törődni, egy fárasztó nap után örömet szerezni neki. Manapság erre mondják, hogy "papucs" meg a B betűs jelzőt.


Nincs önbizalmunk, hiszen a többség nem értékel minket.


Tisztelet a kivételnek.

2018. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
51%
:) AZt akartam írni, amit a #4 :)
2018. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
19%

Fel se sorolom, miféle ocsmány, léhűtő, gerinctelen, hulladék, gennyláda alakokkal jöttek össze a hellyel-közzel közeli-távoli (tanult, művelt) nőismerőseim.


Már tavaly is pont azon gondolkodtam, hogy el kéne hajítanom kilométerekre a gerincemet és rámászni párhuzamosan legalább 5-6 nőre, csakhogy puncikához jussak. Csakhogy nekem ennyit nem ér meg egy tróger ócska pina sem.

2018. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!