Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Észrevettétek, higy a baloldal...

Észrevettétek, higy a baloldali "aktivisták" szándékosan a tolerancia meg a szolidaritás szavak mögé bujva nem csinálnak mást, csak a normális emberek életét zavarják?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne a mai liberális idiotizmus, az átlagember reggel felkelne,elmenne dolgozni, hazamenne, elvezné a munkájával teremtett viszonylagos jólétet és nem kellene ilyen dolgokkal foglalkozni, mint a bevándorlás vagy a közbiztonsági problémák mert egy jobbos kormány gyorsan megoldaná mindet. Ezek az aktivisták elnézve a viselkedésüket - beszélgettem sokkal - szörnyen buta emberek. Tipikusan azok akiket az utcán észre sem vennel, ha nem tudod róla, hogy jogvédő. A tipikus kozepiskola szerencsétlen, ismeretlen embereinek a jellemvonásai figyelhetőek meg rajtuk általánosságban.
2015. szept. 26. 07:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Minden rendszert a szabadság és az emberség szavak kihasználásával próbálnak megváltoztatni, pedig nekünk Európai feher embereknek semmi problemank nem lenne az égvilágon, ha a baloldali marhasagokkal nem foglalkoznank.
2015. szept. 26. 07:23
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem vetted még észre, hogy 5 éve jobboldali kormányunk van?

Azóta drasztikusan nő a munkanélküliség, a lakosság kétharmada egyre rosszabbul él, kritikán aluli az egészségügy és az oktatás színvonala? Egyre többen kényszerülnek külföldre menni, ha normális életet akarnak? Ne Rogán, Lázár és társai jóléte alapján ítélj, hanem nézz szét az országban!

2015. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Belenézek a napi hírekbe és minden egyszerűen megoldható lenne már évek óta de a magyar vagy valamelyik világbeli baloldalnak soha nem tetszik valami. Ha ők vannak kormanyon, akkor meg semmi nem halad előre. Legalábbis eddig Magyarországon nem úgy tűnt, mintha tettek volna valami hasznosat.
2015. szept. 26. 07:36
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

# 3/3 ma 07:36


5 év óta az ellenzéknek nulla beleszólása van bármibe, a fityisz azt csinál amit akar. Hogy a 'csába tudod a tetteiket a baloldalra fogni?


És ezek után csodálkoznak, hogy birkának meg agymosottnak vannak titulálva.

2015. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy egy csomó probléma megoldható lenne, de a baloldal azonnal rohan az Eu-hoz sírni. Vagy a legújabban az ENSZ gondolatai: Vessünk ki adókat az unióra,amibol fizetjük a vilag szegényeknek az eletet...persze, ezert dolgozom. Bőven elég a magyar szegényeket eltartani. Ha az ember jobban gondolkodik es jobb eletet teremt maganak, akkor a balosok rátelepszenek a nyakára.
2015. szept. 26. 08:24
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Ez menthetetlen.


# 5/5 Időpont ma 08:24


Persze, pintér sanya is a baloldal meg az EU miatt nem tett rendet kábé 100x annyi hét alatt mint amit kért.

2015. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező?


Mikor rohan a bal oldal az eu-hoz? Ki kihez? Azt igaz tudod hogy az eu egy gazdasági szövetség, amibe Magyarország is beletartozik?

Mondanál egy példát, hogy te most mire gondoltál?

2015. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

2: "jobb oldali"... Szerintem ezeknek az idejétmúlt elnevezéseknek semmi értelme nincs. A Fidesz és az MSZP szerintem egy akolba tartozik.


Jobbos kormány alatt én egy valódi jobb, akár szélsőjobboldali (NSDAP) szintű kormányra gondoltam amikor olvastam a kérdést. Ezek a kirakat jobberek ugyanazt csinálják mint a baloldaliak, csak kínosan ügyelve arra, hogy pont az ellenkezőjét csinálják, mint a másik.


Egyébként abban igaza van a kérdezőnek, hogy a liberálisok többsége nem teljesen százas. Jobb esetben is csak a valóságtól teljesen elrugaszkodva élnek...

2015. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Észrevettétek, hogy a jobboldali "aktivisták" szándékosan a hazaszeretet meg a nemzeti szavak mögé bújva nem csinálnak mást, csak a normális emberek életét zavarják?
2015. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, indul a balozás meg a jobbozás...


[link]

2015. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!