Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti is észrevettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti is észrevettétek, hogy a normális férfiaknak nincs önbizalma, az idiótáké meg az egekben szárnyal?

Figyelt kérdés

Manapság mintha előny lenne, ha valaki hülye. Semmi gondjuk, szinte lubickolnak, nem aggódnak semmi miatt. Hihetetlenül magabiztosak, nőjük is mindig van, sőt, gyakran több vasat is tartanak a tűzbe. Egyfelől irigylésre méltó, ahogy élnek, más részről viszont rossz nézni, ahogy fittyet hánynak mindenre, ami normális, bevett és hétköznapi. A receptjük ennek ellenére úgy tűnik, működik.


Ezzel párhuzamosan azok a fiúk, férfiak, akiknek valóban okuk lenne a magabiztosságra, mintha tudatosan vonulnának el a háttérbe. Intelligensek, udvariasak, műveltek, tájékozottak, ismerik az illemet, úriemberek, belső értékek egész tárházát tárják elénk - mégis mintha szégyellnék ezt. Mintha a partvonalról figyelnék a nagyok meccsét. Mondanom sem kell, ez az a típus, amire "papíron" minden nő vágyik, de mégis az első típus a nyerő, akinek viszont nagyon jó a marketingje.


Ti is szembesültetek már ezzel a jelenséggel? Mit gondoltok, van rá esély, hogy ez a dolog egyszer még visszaálljon a normál kerékvágásba? Vagy inkább azzal számoljunk, hogy ez már csak rosszabb lesz? Manapság már szégyellnivaló az, ha normálisak vagyunk?



2018. jan. 28. 20:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
85%

"Ha viszont valaki csak meghúzódik, annak az a hátránya, hogy nem fogják észrevenni a nők, mert egész egyszerűen még a látezéséről sem fognak tudni!"


De fognak tudni.


Ő lesz az a srác, akire minden nő elmondja, hogy "nagyon szerencsés lesz a lány, aki egy napon megkap téged", és hasonlók.

Persze gondolatban azt is hozzáteszik, hogy "az a lány marhára nem én leszek, mert bennem nem bizsergetsz meg semmit".



Sokszor hallom nőktől, hogy közlik, hogy nem értik mi a nehéz az ismerkedésben, ők el kell engedni, ők is akkor találták meg a párjukat, amikor nem görcsöltek rajta.

Csak azt nem értik meg, ha egy férfi nem hajtja az ismerkedést, nem próbálkozik, csak hátradől és vár, akkor szépen eltűnik, mint a láthatatlan ember.

2018. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
79%
Hát én pl az életben kicsit sem vagyok önbizalom hiányos, bárkivel szívesen beszélgetek, sőt simán udvarolok is olyan csajoknak, akik iránt nem érzek semmit. Viszont, ha tetszik egy lány, akkor nem bírok két értelmes szót kinyögni, nem kapok levegőt, totál bepánikolok, de komolyan. Párszor már rommá égettem magam. Ebből következik, hogy én csak olyan lányoknak tetszem, akik nekem nem, mert velük vagány vagyok, akik pedig nekem tetszenek, azok totál hülyének néznek! Furcsa ezt így visszaolvasni. Aszem megyek és elásom magam...:)
2018. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
59%

Sokszor megkapom én is, hogy nincs rendben az önbizalmam. Pedig egyszerűen csak tudom, hogy mi az, amire képes vagyok és mi az, amire nem.

Mindig azt halljuk, hogy adjuk önmagunkat, ha ezt tesszük, az pedig szinte semmire sem elég. Illetve ahogy a 11-es hozzászóló írja, maximum a barátzónára. Ugyanis a "konkurencia" teljes magabiztossággal állítja magáról, hogy sokkal többre képes és a nők nekik fognak hinni, mert vonzó a magabiztosságuk akkor is, ha később kiderül, hogy gyenge alapokon nyugszik.


Erre persze adott lenne a megoldás: Mondjam magam én is többnek. Ezzel csak az a baj, hogy átverésnek érzem, ráadásul utána folyamatosan az általam felépített képnek kellene megfelelni, ami talán még rövid távon se menne.


37\F

2018. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
43%
13-as! Rossz úton jársz, nem az a lényeg, hogy mit mondasz, hanem az, hogy mit sugárzol ki! Mondhatsz te bármit. A kisugárzásod pedig olyan, amit hiszel, gondolsz magadról.
2018. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
79%

" nem az a lényeg, hogy mit mondasz, hanem az, hogy mit sugárzol ki! Mondhatsz te bármit. A kisugárzásod pedig olyan, amit hiszel, gondolsz magadról."


Pont erről van szó!


Egy intelligens, egészséges énképpel rendelkező ember pontosan tudja, hogy vannak erősségei, és vannak gyengéi. Valamint az is hozzá tartozik, hogy nem gondolja hogy mindig minden helyzetben az ő igazsága az egyetlen valóság.


Ellenben azok 99%-a, akinek a kisugárzása megveszi a nőket egy pillanatig nem kételkedik semmiben, és egy pillanatig nem merül fel benne, hogy van gyenge tulajdonsága.


Az persze másik kérdés, hogy ahogy korábban írták, ez legtöbbször gyenge lábakon áll.


Istenem, hány és hány nő ismerősöm szédül bele menetrendszerűen bizsergető kisugárzású férfibe, akiről aztán negyed éven belül kiderül, hogy 2 értelmes szót nem lehet vele váltani, hogy teljesen alkalmatlan bármilyen téren egy komoly kapcsolatra.


Majd a keserű kijózanodás után keresnek megint egy "hűű, micsoda kisugárzás" férfit, és kezdődik a ciklus elölről.



(ui: félre értés ne essen, nem irigylem tőlük, a saját sorsuk kovácsai, de én nem szeretnék szerepet játszani, ha valami miatt kétségeim vannak, akkor azt kimutatom, nem fogom eljátszani, hogy én vagyok a magabiztosság szobra.


Mellesleg, több nő ismerősöm gyereket is szült, ezeknek a kisugárzós férfiaknak, de érdekes módon csak az egyedül álló anya korszakukban jöttek rá, hogy egy normális ember többet ért volna, mint a bizsergető kisugárzás hajszolása)

2018. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
80%
Orwell is megírta már, tudatlanság: erő. Amióta világ a világ ez így van.
2018. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
41%

Kérdés az hogy a nagyképű majomparádé milyen nőket kap meg. Hidd el, azok közül egyik sem kellene.

Másik a marketing: jó bornak nem kell cégér. Inkább eszem egy minőségi étteremben elsőosztályú főtt ételt mint a gyorkajázúban telefaljam magam junk-food-dal.

2018. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
51%
#14: A "kisugárzás" ugyanúgy manipulálható, mint a szavak, jelen esetben csak egy eszköz. Gondolj csak azokra a férfiakra, akik ezt használják ki.
2018. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
59%

Ez a lányok esetben is igaz, szerintem.


Nekem van önbizalmam, de önkritikám is. Nem érzem helyénvalónak random emberekre nyomulni, vagy kitenni a phicsámat a közösségi oldalakra. Emellett meg jobb dolgom is van ennél a kiéhezettségnél. A jobb srácok is ilyenek. Akiket ismerek, és akikbe bele tudnék/tudtam szeretni, mindig csak szolid mosollyal köszöntek, a bulikban a srácokkal nevetgéltek, nem ribiztek, nem játszották az alfát, nem vergődtek. Szolidan közelítettünk egymáshoz és minden annyira jó volt.


Erre itt a (bocs) selejt, akinek már úgy is szimpatikus vagyok, ha csak a hajam látszik a profilképemen, de feltétlen rám kell írnia a baromságaival, meg ott a körúti moslék, aki végigordítja a várost. Na most, ilyenekkel soha a jó büdös életben nem akarok kezdeni semmit.


Szerintem nem kell ezen semmit visszafordítani. Az udvarias, intelligens embereknek nincs szüksége az alfát játszani és nincs szükségük arra sem, hogy kétségbeesetten nyomuljanak olyan nőkre (nem magamra gondolok, mielőtt itt...), akiket álmukban, ha dughatnak, mert mérföldekkel odébb van tőlük.


Akár működik a recept, akár nem... Mindig a csőcselék lesz a hangos, mindig a csőcselék lesz az, aki mindig ott lesz neked és azonnal ugrik, ha dugni kell vagy ismerkedni. A normális pedig... Nos, a normális nem ugrik senkinek, csak éli az életét.

2018. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
35%
Nem feltétlenül "rossz" nőket. Igazából attól függ, hogy hogyan néz ki. Ha a nagy önbizalom mellett, még jól is néz ki, és igényes magára, akkor lehet akármilyen majomparádé, a Nő úgy is idealizálja, majd. Kinézet és megfelelő kisugárzás ez a lényeg.
2018. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!