Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. A rossz fogak kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. A rossz fogak kizáró ok ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos kiskoromban ostoba módon elhanyagoltam a fogaimat aminek meg is lett az eredménye. Járok fogászatra, de így se valami szép látvány a fogazatom. Egyébként nem vagyok igénytelen ember, és arcra se vagyok csúnya úgy gondolom, most minden nagyképűség nélkül mondom. Adok a megjelenésemre, divatosan öltözködöm és sportolok is (teniszezek) Amatőr teniszversenyeken szoktam indulni ahol elég jól teljesítek. Ismerkedni viszont nem nagyon merek, mert szerintem a fogaim miatt nem kellenék senkinek. Kicsit már kezdek beletörődni ebbe, de azért nem hagyom el magam,, mert annál rosszabb nincs ha valaki belebetegszik ebbe és depressziós lesz. Próbálom mindig inspirálni magam, célt találni az életbe.
2018. jan. 29. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire rossz. Ha kicsit sárgás, vagy egy-két helyen csálé, az (nekem legalábbis) nem gond. Páromnak elöl csálé két foga, de ez engem nem zavar, ettől is egyedi. :D
2018. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A problémádra van megoldás. Esztétikai fogászatok is vannak. Igaz, ők maszekok és jobban megkérik az árát, de egyszer kell megcsináltatni.

Bármennyre is vagy helyes meg stb, ha találkozol és meglátják a fogaid, vagy a leheleted megérzik, kiábrándulnak. Érdemes költeni a fogaidra és meg lesz az eredménye.

2018. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen, sajnálom. Nagyon kevés azonnal kizáró dolog van nálam, de az első két helyen a dohányzás és a romlott fogak állnak. Napi háromszor mosom a fogam, egyetlen lyulas sincs, sem pedig kihúzott. Nekem ez egy baromi fontos dolog és kiábrándít az elhanyagolt száj.

23/N

2018. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Az nem zavar, ha kicsit csálék vagy nem tökéletesen fehérek. De a lyukas, fekete, fogköves, nagyon sárga vagy hiányzó fogak mindenképp kizárva.

21L

2018. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fogorvoshoz jársz aki nem tud normális fogsort csinálni?Vagy miért jársz hozzá?Kertészkedni? :)
2018. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Férfiként írom, szerintem igen. Én általában meg szoktam kapni, hogy milyen fehérek, szépek a fogaim. Mint valami ló, akinek megnézik. :)
2018. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit sárgás, vagy hasonlók, az nem zavar. A fogkövet le lehet szedetni, a többi meg nem egyik napról a másikra lesz elviselhetetlenül ronda és szánalmasnak tartom, ha valakit önkritikájából adódóan nem izgat, ha rohad a fél fogsora.
2018. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Szóval menj maszek fogorvoshoz és csináltasd meg!
2018. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!