Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társalgó oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társalgó oldalakon majdnem lehetetlen párkapcsolatot kialakítani, vagy legalábbis hatalmas kihívás? A lenti esetben szerintetek is a csajnak kellett volna lépnie?

Figyelt kérdés

Interneten beszélgettünk, ismeretlenek.me. Jól elvoltunk, fél óránál többet beszéltünk. 17 éves, én 23. És egy városban lakunk :D Elég nyitott volt, elmondta hogy a nevelőapja nem szereti, sokszor haza sem jön suliból, hanem a barátnőjénél alszik. Fél éven belül most van 3-adik pasija.


De olyanokat is közölt, amik nem voltak túlságosan szimpatikusak. Pl. a kolijukban a csajok 95%-a ronda, és amikor megkérdeztem hogy néz ki, ezt írta : "nem vagyok top modell, de adok magamra, kozmetikushoz járok, divatos cuccokat hordok".


Jól elvoltunk, de azt éreztem, hogy csak saját maga érdekli. Küldözgetett szíveket is, és amikor aludni ment elköszönt, ezután váltottunk még pár sablonos szöveget, aztán kilépett. Na úgy gondoltam, hogyha már szíveket tudott küldeni, akkor nem fog ilyen hamar kilépni, és valamilyen elérhetőséget is megadhatna.


Nem célom interneten a társkeresés, főleg unalomból mentem fel, de ha valaki szimpatikus, nem érdekel hogy hol találkozunk :D


Régebben mindig erőltettem az elérhetőség elkérését. Ennek sok esetben az lett a vége, hogy a csaj valami hercegnőnek érezte magát, és elkezdett bunkózni. Egyébként is úgy gondolom, hogy aki elmegy annak kell adnia elérhetőséget, ha akar.


Bocs a kifejezésért, de ilyen 10 perc után szívküldözgetős idiótákkal már volt dolgom. Barátzónába rakják a srácokat, és csak magukkal vannak elfoglalva, ezért egy idő után meghal a beszélgetés. Azt várják hogy udvaroljak nekik, miközben tudják, hogy tudom, hogy úgy sem lesz köztünk semmi sem.

Ebben számomra az az undorító ahogyan próbálnak felépíteni egy csak nekik előnyös kapcsolatot.


Persze nincs gondom azzal, ha egy csaj barátkozni próbál velem, de akkor egyenlő felek leszünk. Nincs illem, hogy ezt meg azt nekem kell csinálni, mert én fiú vagyok. Egyébként az ismeretlenek.me nem egy szexpartner kereső, szóval nem értem miért keverik össze egy tinderrel.


Összességében azt látom, hogy bármely internetes társalgó oldalon úgy viselkednek a lányok, mintha a kezüket kellene elnyerni. Arról ne is beszéljünk, hogy általában azért nagy távolságok vannak az emberek között. Megnéztek egy társkereső oldalt, kimazsolázták az előnyöket, persze a hátrányokról tudomást sem akarnak venni, ha pl. képet kérnék, vagy skype beszélgetést szeretnék, akkor egy tolakodó paraszt vagyok.


Persze nem zárom ki hogy extra unszimpatikus vagyok, vagy csak egyszerűen kiöregedtem az ilyen oldalakból. 10 évvel ezelőttihez képest, amikor megcsináltam az első msn fiókomat (azelőtt is chateltem néha), ahhoz viszonyítva nagyon korcs lett a hozzáállás. 20-ból 19-en kilépnek 5 perc után.


Nem az ilyen oldalakon élek, csak néha, heti szinten egyszer felmegyek unalomból, vagy csak nosztalgiázásból, de egyre inkább kiábrándulok.


Régen az emberek nagy része szívesen használta a különböző chat-es oldalakat, manapság szerintem ez az aktivitás a 10-ede sincsen a réginek. Vagy máshol beszélgetnek most már? Anotalk, ismeretlenek.me, strangers.hu, ezeket ismerem. Chat.hu, flyordie, ezeket használtam régen, de ezek már halottak sajnos. Az utóbbi egy olyan oldal, ahol játszani lehet különféle játékokkal, és írni is lehet játék közben. Most néztem fel rá, hát a sakk magyar szobájában 3 ember van, 10 évvel ezelőtt 100 alatt sose voltak szinte.


2018. jan. 29. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Csak azért, mert te 17 éves, kapcsolatfüggő, éretlen kislánytól vártál csodát, még más tudja ésszel használni a társkeresőt. Én tindert használtam és onnan lett párom.
2018. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a gondod a csajjal. Mit vártál volna? Ha akarsz vele találkozni, akkor hívd el találkozni. De túl fiatal hozzád és elég problémásnak is tűnik.


A FlyOrDie sakkoldalán szerintem a magyarok átmentek a nemzetközi szobákba.

2018. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké, de mi a kérdés pontosan, mit szeretnél megtudni?


A csajok közül sokan szért viselkednek hercegnőként, mert a srácok közül sokan úgy kezelik őket, nyálcsorgatva tepernek utánuk.

2018. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a problémád. ELköszönés után lépett ki, nem csak úgy eltűnt.

Biztos máskor is fent van az oldalon, és teljesen érthető, hogy nem fog minden fél órás beszélgetés után elérhetőséget adni.

2018. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű vagy pénzes, akkor nemcsak intereneten, máshol sem lesz sikered.
2018. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!