Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igazak a hirek hogy a tűzoltos...

Igazak a hirek hogy a tűzoltosághoz szinte lehetetlen bekerülni kivéve ha hatalmas pritekcioval rendelkezel?

Figyelt kérdés
Tatám tűzoltó volt és nagyon tetszik a hivatás és szeretnék a nyomdokaiba lépni 19éves vagyok sportos éretségizet fiata. Viszont bármekkora álmom is hogy tűzoltó lehesek azt hallotam ,hogy hiába adom be a jelentkezést ha nimcs óriási protekciom szóba se álnak vellem bármenyire is rátermet vagyok és elhivatot. Igaz ez?

2016. júl. 27. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz, szerintem hülyeség, próbáld meg!
2016. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ha elvégzel hozzá egyetemet, akkor könnyebb bekerülni, mintha csak az ő villám-szakképzésükre jelentkezel.
2016. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nyilván előny, ha van protekciód ez igaz. Viszont az badarság, hogy szóba se állnak veled. Azzal semmit sem vesztesz, ha kitöltöd a jelentkezési lapot és beadod. Ha pedig behívnak és csinálsz egy jó fizikait plusz átmész az orvosin és a pszihológián, akkor nyert ügyed van.

Felvétel mindig van, nálunk is. Egyébként egy "C" kategóriás jogsi inkább előny mint egy diploma. Diplomával inkább az irodába van nagyobb esélyed bekerülni. Üdv.

2016. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, be adtam a jelentkezést remélem sikerrel járok!:)
2016. aug. 1. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tűzoltónak jelentkezek most. Már adtam is le jelentkezést, valahova pedig még próbálkozok leadni. Az első benyomásom az az, hogy valahol nagyon segítőkészek valahol pedig eléggé éreztetik veled, hogy nem kellesz te ide.

Viszont nem tudja valaki hogy mikor tájt szokott tűzoltó képzés indulni? Ha valaki tudna ebbe és hasonló kérdésekbe segíteni azt nagyon megköszönném :)

A kérdezőnek meg azt üzenném, hogy ha szívvel-lélekkel ezt csinálnád a legszívesebben akkor ne habozz. Nekem sincs protekcióm de minden áron ezt akarom csinálni ha törik ha szakad.

2016. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Az előző vagyok)

A jelentkezésedet hogy adtad le? Interneten keresztül vagy elvették tőled a tűzoltóságon?

2016. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!