Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy fényképes alapú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy fényképes alapú társkeresőn tényleg csak a legjobbaknak kigyúrt, szolizott, milliomos van esélye?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen


26/L

2018. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell milliomosnak lennie, nekem is van pénzem.
2018. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2018. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán hiszem hogy egy valódi milliomos egy társkeresőn ismerkedik. Komolyan biztos nem. ;D
2018. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

minden társkereső fényképes,attól mert te egy becari vagy aki szégyelli a pofáját meg fél hogy felrakják napicarra

am ismerek átlagos srácot,társkeresőröl lett nője,igaz nem egy bombázó

2018. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Vegyük pl a Tindert.

Nálam voltak anno, mikor ott voltam, ilyen balrahúzási alapelveim. Sok volt köztük a felszínes és indokolatlan dolog, mert attól függetlenül, hány match lett, mindig jött újabb és újabb partnerjelölt, akit jobbra és balra is lehetett húzni, szóval valami rendszerező szempont kellett, ami relatíve gyors.


Nálam instant balra volt pl a fülbevaló, a szolis bőr, a feszítés, a koszos tükörbe fotó, a pármilis haj, a fintorgó arc, a lelapult haj és a nővel/kocsival pózolás is.


Szóval kinek mi.


Lehet, hogy felszínes vagyok, ezt vállalom. De a selyemfiúkat is elítélem, mert 2 értelmes mondatot egyik sem produkált még és nem is igazán reménykedem benne már, hogy lesz kivétel. Emiatt az ostoba ember nálam egy az egyben megfelelője ennek a kinézetnek. Szóval annyira szexi a szememben, mint egy zsák krumpli.

2018. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%

De a selyemfiúkat is elítélem, mert 2 értelmes mondatot egyik sem produkált még és nem is igazán reménykedem benne már, hogy lesz kivétel


én nem vagyok selyemfiú mégse tudok komunikálni

2018. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy dolog vigasztaljon: szöveg alapú társkeresőn még kevesebb esélyed lenne.


Hatos, ha a pármilis, illetve a "lelapult" haj sem jó, akkor kiket húzol jobbra? A klónokat az oldalt rövid, felül hosszabb, felállított hajjal?

2018. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
#7 te halmozottan hátrányos helyzetű vagy akkor
2018. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A hosszabb(vállig érő) hajúakat, a felzselézett(beállított) hajúakat, akiknek göndör, vagy akiknek felborzolt. Nálam a haj és az arcszőrzet ilyen fétisdolog. Mint a férfiaknak a mell vagy a fenék. Bocsi.
2018. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!